Інтерфакс-Україна
22:20 21.11.2025

Глави МЗС України та Хорватії обговорили ситуацію на фронті, мирний процес і важливість європейської єдності

1 хв читати

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга обговорив з хорватським колегою Горданом Грличем Радманом ситуацію на фронті, нову динаміку мирного процесу та необхідність європейської єдності.

"Я мав телефонну розмову зі своїм хорватським колегою @GrlicRadman , щоб підтвердити міцність нашого двостороннього партнерства та співпраці у форматі Україна-Південно-Східна Європа", - написав Сибіга у соцмережі Х.

За його словами, вони говорили про поточну ситуацію на передовій, нову динаміку мирного процесу та необхідність європейської єдності та сили у підтримці України у цей вирішальний час.

"Я вдячний Хорватії за потужну гуманітарну, військову та політичну підтримку", - зазначив Сибіга.

Раніше повідомлялося, що Сибіга поінформував норвезького колегу Еспена Барт Ейде про розмову президента Володимира Зеленського з американськими та європейськими партнерами щодо припинення вогню на сході України.

Джерело: https://x.com/andrii_sybiha/status/1991957714830819580?t=6eKtFZKz6gwIyxYyxvyJIA&s=19

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сторони підготували оновлений і доопрацьований рамковий документ щодо миру – спільна заява делегацій України і США

Кількість загиблих у Харкові внаслідок масованої атаки російських БпЛА зросла до чотирьох

Поромному комплексу "Орлівка" на відновлення після обстрілу РФ потрібно від кількох днів до кількох тижнів

Європейська переговорна позиція має бути достатньо сильною щоб спонукати Росію до переговорів - Мерц

Кількість постраждалих через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові зросла до 15

Сили оборони відбили з початку доби 177 ворожих атак - Генштаб

Кількість загиблих внаслідок атаки російських БпЛА у Харкові зросла до трьох - мер

Вже двоє загиблих і 8 постраждалих у Харкові внаслідок атаки російських дронів - ОВА

Одна людина загинула, 4 постраждали внаслідок ворожих ударів по Харкову

Рубіо: Я вірю, що ми досягнемо мети, нам просто потрібно більше часу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА