13:40 16.03.2020

Українців закликають оплачувати рахунки за комунальні послуги дистанційно

2 хв читати
Українців закликають оплачувати рахунки за комунальні послуги дистанційно

Міністерство соціальної політики України закликає громадян дистанційно оплачувати отримані рахунки за житлово-комунальні послуги.

"Для оплати житлово-комунальних послуг не обов'язково особисто відвідувати відповідні відділення банків і "Укрпошту", створюючи черги та скупчення людей", - сказав заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко на брифінгу про заходи щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції в Києві в понеділок.

Заступник міністра зазначив, що станом на сьогодні існує кілька варіантів оплати послуг, які дають змогу зробити це дистанційно, зокрема, використовуючи особисті кабінети та інтернет-банкінг.

"Звертаємося до рідних і близьких пенсіонерів, осіб похилого віку та маломобільних категорій населення із проханням допомогти вашим бабусям, дідусям, батькам і матерям розібратися й оплатити комунальні послуги без відвідування банківських установ і відділень "Укрпошти" або зробити це за них", - додав заступник міністра.

Він наголосив, що для самотніх громадян, які перебувають на обслуговуванні в територіальних центрах соціального обслуговування, допомогу з оплатою рахунків здійснюватимуть соціальні працівники, які вже отримали відповідні інструкції.

Також у Мінсоцполітики поінформували, що на сьогодні близько 2/3 одержувачів пенсій та соціальних виплат отримують їх за допомогою перерахунку на банківські картки, тому зміни механізму й термінів виплат для цієї категорії не передбачаються.

Зазначається, що майже третина одержувачів, зокрема маломобільні особи, отримують виплати через відділення "Укрпошти" та через безпосередню доставку додому.

"Наразі такі виплати також здійснюються відповідно до певних графіків. Співробітники "Укрпошти" працюють у звичайному режимі", - наголосив Музиченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Коаліція з розмінування уже зібрала EUR51 млн із EUR130 млн, запланованих на 2025р – Міноборони України

Зеленський повідомив, що узгоджує деталі візиту до США

Договір з США про спільний Інвестфонд потребуватиме ратифікації в Раді – Зеленський

В угоді про копалини - один із пунктів про гарантії безпеки, вона має бути підписана міністрами – Зеленський

Єрмак обговорив з радником прем’єр-міністра Великої Британії продовження підтримки України

МВФ погодився на створення двох спеціалізованих адмінсудів - окружного і апеляційного, замість Вищого адмінсуду - нардеп

Угоду про мінерали скоріш за все треба буде імплементувати - голова комітету з питань зовнішньої політики

Конституційний суд попередньо відмовив Коломойському в оскарженні норм "антиколомойського" закону

Морський порт і НПЗ у російському Туапсе атакували дрони ГУР – джерело

Президент KSE Милованов: в Міносвіти не сприймають серйозно пропозицію про приватизацію Києво-Могилянської академії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА