Інтерфакс-Україна
07:09 18.09.2024

У США одразу кілька секретарів виборчих комісій отримали листи з погрозами

1 хв читати

Федеральне бюро розслідувань США попередило виборчі комісії про необхідність бути напоготові після того, як до офісів кількох державних секретарів по всій країні було надіслано листи з погрозами, що містять підозрілі речовини, повідомляє NBC NEWS.

Високопоставлений представник правоохоронних органів підтвердив, що посадові особи виборчих комісій щонайменше в шести штатах отримали посилки в понеділок, але повідомив, що досі в жодній із посилок не було виявлено жодних небезпечних матеріалів.

Зазначається, що мішенями були державні секретарі, генеральні прокурори та виборчі комісії штатів у Небрасці, Айові, Канзасі, Теннессі, Вайомінгу та Оклахомі. У понеділок було евакуйовано офіс секретаря штату Канзас, а також офіси в Айові та Оклахомі.

У своїй заяві ФБР повідомило, що "співпрацює з нашими партнерами, щоб визначити, скільки листів було надіслано, яка особа або особи відповідальні за листи і які мотиви листів. Оскільки це справа триває, ми не будемо більше коментувати хід розслідування, але громадськість може бути впевнена, що безпека - наш головний пріоритет".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Миколаївській, Херсонській та Кіровоградській областях вночі та вранці значний мокрий сніг, на більшій частині України заморозки

ЄС у відповідь на призупинку нових тарифів від США призупинить підготовлені контрзаходи

WSJ розповів про перші бої ЗСУ з північнокорейцями

"Транспортний безвіз" між Україною та ЄС автоматично продовжено до кінця 2025 року

Росіяни атакували Нікополь, постраждали 12 людей, в тому числі підліток

Друга декада квітня в Україні розпочнеться мокрим снігом, місцями з дощем, вночі заморозки

Шмигаль обговорив з фон дер Ляєн важливість якнайшвидшого відкриття переговорних Кластерів про вступ України в ЄС

Усі школи Запорізької області підʼєднуються до "Мрії"

Міністр оборони США візьме участь у зустрічі "Рамштайну" у форматі відеодзвінка

Петиція до Кабміну про збереження шкільної мережі набрала 25 тис. голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА