Інтерфакс-Україна
10:00 16.04.2025

Арахамія з сарказмом прокоментував позицію тих депутатів, хто виступає проти продовження воєнного стану

1 хв читати
Арахамія з сарказмом прокоментував позицію тих депутатів, хто виступає проти продовження воєнного стану

Голова фракцій "Слуга народу" Давид Арахамія назвав депутатів, які виступають проти продовження воєнного стану, "космонавтами з Верховної Ради" і зіронізував щодо закордонних відряджень таких депутатів.

"Деякі космонавти з Верховної Ради виступають проти продовження воєнного стану. Після Сум. Після Кривого Рогу. Під час наступу росіян", - написав він у телеграм у середу.

"Багато журналістів запитують, що я про це думаю. Слів немає. Лише літери, в основному з кінця алфавіту. "Втома від війни" дається взнаки після виснажливого закордонного відрядження", - йдеться у його дописі.

Як повідомлялось, народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко заявив, що у середу голосуватиме проти продовження мобілізації та воєнного стану.

Серед причин, щоб не голосувати Гончаренко називає те, що демобілізації та термінів служби досі немає.

"Зараз наші військові, які захищають свою країну від окупантів – найменш захищені цією ж країною. Фактично знаходяться в рабстві", – додає він.

Друга причина, на його думку – ТЦК, які "досі продовжують бусифікацію. Людей досі пакують на вулицях і мобілізують. Про адекватний рекрутинг ніхто не хоче чути".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд відправив під цілодобовий домашній арешт ексмера Одеси Труханова у справі про службову недбалість

На Херсонщині в результаті обстрілів загинули двоє людей, поранені 17 осіб

Український фільм We’re Fine здобув перемогу на Austin Film Festival та отримав право кваліфікації на "Оскар"

Посадовці Одеської міськради привласнили понад 1,6 млн грн під час закупівель для ЗСУ

Депортовані в РФ вихованці Новопетрівської спецшколи повернулися в Україну

ВМС завдали ракетного удару по Орловській ТЕЦ та електропідстанції Новобрянська в РФ

Сирський віддав розпорядження щодо поставок у війська наземних дронів для евакуації поранених

Виставка українського павільйону з EXPO-2025 в Японії відкрилася в Києві

Внаслідок ворожих обстрілів потяг №227 Краматорськ - Івано-Франківськ запізнюється на 9 годин

Чиновникам в Одесі обрали домашні арешти та арешти з можливістю застави у справі про загибель людей у негоду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА