Інтерфакс-Україна
16:02 07.06.2025

У Києві поліція запобігла зіткненням на акції ЛГБТ

1 хв читати
У Києві поліція запобігла зіткненням на акції ЛГБТ

Правоохоронці попередили та запобігли зіткненням під час проведення маршу у підтримку ЛГБТ-спільноти у Києві, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" джерела в правоохоронних органах.

"Хлопців, які були налаштовані проти заходу і провокували учасників зібрання, доставили у відділ поліції. Інша частина молодих людей, які виступають проти акції ЛГБТ, досі перебуває біля будівлі МЗС та вигукує лозунги", - повідомило джерело.

Як повідомлялось, Київська митрополія Православної церкви України розглядає як "свідому цинічну антицерковну провокацію" обрання місця, часу і мети проведення маршу у підтримку ЛГБТ-спільноти у Києві.

Як зазначається у заяві Київської митрополії ПЦУ, нинішнє проведення заходу під стінами Михайлівського Золотоверхого монастиря у переддень дня Святої Трійці "не є випадковим збігом обставин, але свідчить про свідомі провокативні та антицерковні наміри організаторів".

За повідомленням ЗМІ, марш у підтримку ЛГБТ-спільноти планували провести у суботу в районі ВДНГ, потім захід перенесли в район розташування будівлі МЗС України, що знаходиться поруч із Михайлівським собором.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, з двох громад евакуювали більш ніж 50 людей

Трамп зацікавлений у якнайшвидшому завершенні війни, водночас Путін готовий продовжити переговори з Україною після 22 червня – помічник Путіна

Через атаку Ірану на Ізраїль постраждав консул Хорватії та його дружина

Ядерна програма Ірану загрожує не лише Ізраїлю, а й Саудівській Аравії та стабільності всього регіону

США перекинули частину антидронових систем з України на Близький Схід - глава Пентагону

УЧХ працював на місці російського обстрілу Запоріжжя

У Краматорську в гуртожитку через вибух загинув підліток, ще двоє у важкому стані - поліція

Ворог зберігає високу активність на покровському, новопавлівському та лиманському напрямках – Генштаб ЗСУ

Завершився четвертий етап обміну військовополоненими – Зеленський

Росія витрачає 300 млрд на рік на оборонне виробництво – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА