Інтерфакс-Україна
13:48 26.11.2025

Корнієнко та заступниця генсекретаря НАТО Шекерінська обговорили посилення військової допомоги Україні

1 хв читати
Корнієнко та заступниця генсекретаря НАТО Шекерінська обговорили посилення військової допомоги Україні
Фото: https://www.facebook.com

Перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко та заступниця генерального секретаря НАТО Радміла Шекерінська обговорили питання посилення військової допомоги Україні.

"У Верховній Раді України провів зустріч із заступницею генерального секретаря НАТО Радмілою Шекерінською… Поінформував про продовження російської агресії та ракетні удари по містах нашої держави... Акцентував на необхідності посилення військової допомоги, зокрема надання систем протиповітряної оборони для захисту українців", - повідомив Корнієнко у Фейсбуці у середу.

Перший віцеспікер наголосив, що Україна працює над активізацією мирних зусиль.

"Окреслили наші ключові принципи — з першого дня війни Україна прагне миру, який поважає нашу незалежність, суверенітет і гідність українського народу", - зазначив Корнієнко.

Він запевнив Шекерінську в намірах України поглиблювати співпрацю з НАТО, зокрема на міжпарламентському рівні.

"Вдячний за цей візит та наш діалог, що підтвердив позицію, озвучену пані Радмілою: "Ми тут, бо НАТО було, є і буде стояти з Україною", - відзначив Корнієнко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте відкинув припущення, що США залишать Україну без підтримки, а Європу – без оборони - ЗМІ

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА