Інтерфакс-Україна
22:17 07.05.2025

Конклав не зміг обрати нового Папу

1 хв читати

Конклав кардиналів не зміг з першого разу обрати нового Папу Римського, з димаря над дахом Сікстинської капели пішов чорний дим.

Як повідомлялось, кардинали, які беруть участь у Ватикані у виборах Папи Римського, розпочали у середу ввечері виконання цього завдання, згідно з традицією, їх закрили в Сікстинській капелі. Тепер 133 кардинали розпочинають процес голосування. Протягом конклаву в них не буде зв'язку із зовнішнім світом, а сторонні не знатимуть, що відбувається в капелі.

Віряни зможуть дізнатися, чи був обраний новий Папа, завдяки диму, що йтиме зі спеціально встановленого в Сікстинській капелі димаря: чорний дим ітиме, якщо нового Папу поки що обрати не вдалося, білий - якщо нового Папу обрано.

У середу відбудеться один раунд голосування. Якщо новий понтифік не буде обраний, голосування продовжиться в четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон, Туск, Стармер та Мерц під час візиту до Києва спробували традиційні українські страви

Трамп підпише указ на зниження цін на ліки та фармацевтичні препарати від 30% до 80%

Вбивства повинні припинитися негайно - Келлог про пост Трампа

МЗС Росії фейково звинуватило лідерів Франції, Британії та Німеччини у вживанні наркотиків

Україна з лютого суттєво стабілізувала фронт і загальмувала втрату територій до 50 кв. км в тиждень – Чмут на ТСН

ХАМАС зробить крок до припинення війни, звільнивши ізраїльсько-американського заручника

На Покровському напрямку було знешкоджено 368 окупантів - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 111 ворожих атак - Генштаб

На Харківщині через ворожі обстріли постраждали 5 мирних мешканців - прокуратура

Німеччина за два дні депортувала 78% затриманих на кордоні мігрантів – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА