Вибори
13:35 08.10.2020

Зеленський закликав не вірити передвиборчим ініціативам політиків, які вакцинуються неперевіреними засобами

1 хв читати
Зеленський закликав не вірити передвиборчим ініціативам політиків, які вакцинуються неперевіреними засобами

Президент України Володимир Зеленський закликав не вірити передвиборчим ініціативам політиків, які вакцинуються неперевіреними засобами, і заявив, що Україна очікує допомоги від Євросоюзу в отриманні вакцини від коронавірусу.

"Саме Євросоюз підтвердив, що допоможе Україні отримати справжню вакцину, коли вона з'явиться й не викликатиме сумнівів у вчених. Тому не раджу дуже вірити в передвиборчі "ініціативи" окремих циніків, які вже вакцинувалися неперевіреними засобами", - написав він на своїй сторінці в мережі Facebook за підсумками саміту з ЄС.

Як повідомлялося, голова політради української партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук розповів, що він сам і його сім'я випробували російську вакцину від COVID-19 під час відпочинку в Криму в серпні. "Вакцинувався я, дружина Оксана, наш син Богдан", - заявив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Трамп попередив Зеленського про "великі проблеми" у разі відмови від угоди про копалини

Доходи Зеленського та членів його сім’ї склали 15 млн 286 тис. 193 грн, зокрема дохід від погашення ОВДП – 8 млн 585 тис. 532 грн

Україна надає інформацію щодо ударів РФ, очікує від всіх союзників реакції на цей терор - Зеленський

Зеленський: Уже надто довго на столі пропозиція Америки про безумовне припинення вогню – без адекватної відповіді з Росії

Зеленський: Ми зберігаємо активність, яка не дає окупанту заходити на територію Сумщини і Харківщини

Україна досягла 100% узгодженості із зовнішньополітичною та оборонною стратегіями ЄС

Трамп переслав повідомлення MAGA Recourses, в якому піддано критиці президента Зеленського

ЄС планує долучитися до фінансування "Радіо Свобода" – ЗМІ

Зеленський: Росія глузує з миротворчих зусиль світу, бо не відчуває реального тиску

На Ставці обговорювали ракетну програму та виробництво власних ЗРК

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА