Інтерфакс-Україна
01:49 04.06.2025

Начальник Сумської ОВА провів засідання Ради оборони області

1 хв читати

Начальник Сумської ОВА Олег Григоров провів засідання Ради оборони області, де обговорили ситуацію на кордоні та в громадах, а також визначили першочергові завдання для посилення оборони.

"Ситуація в прикордонні Сумщини залишається складною, динамічною, але контрольованою. Найінтенсивніші бойові дії – в районах Юнаківської та Хотінської громад, де ворог намагається діяти малими групами й закріпитися. Цивільне населення з цих територій давно евакуйоване. Наші підрозділи тримають рубежі, зриваючи всі спроби просування росіян", - написав Григоров в телеграм-каналі у вівторок.

Він зазначив, що армія РФ веде постійні обстріли прикордонних сіл, б’є по житлових будинках, господарствах, об’єктах цивільної інфраструктури навіть у тилових громадах. Для захисту мирного населення триває евакуація. За останню добу евакуювалися 113 мешканців із Сумського та Шосткинського районів.

Григоров наголосив, що за останні два тижні росіяни скинули по Сумщині майже 200 керованих авіабомб (КАБів).

Джерело: https://t.me/Sumy_news_ODA/36017

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ситуація на кордоні Сумщини напружена, але під контролем, підстав для евакуації з Сум немає – очільник ОВА

Омбудсман України звернувся до Чернівецького обласного ТЦК та СП та правоохоронців щодо випадку про незаконне утримання людей

Початок обміну тілами загиблих між Україною та РФ заплановано на наступний тиждень - Буданов

Міжнародний мистецький проєкт "Музика заради миру" презентовано у Києві

Група росіян, що просунулась у Кіндрашівці, не має логістики з основною групою військ - DeepState

Через удар російського БпЛА у Старому Салтові постраждали троє цивільних

В Офісі президента відбулася зустріч із німецькою делегацією, говорили про російську пропаганду

У лікарні помер ще один залізничник, що постраждав через влучання КАБами по Малій Південній залізниці в Харкові

У Чернівецькому ТЦК заявляють, що колишній бойовий медик Замрій "права на відстрочку не мав"

Ворог не полишає намірів зайти у Дніпропетровську область, але бійці 31 ОМБр мужньо тримають свою ділянку фронту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА