Інтерфакс-Україна
08:53 21.07.2025

Мешканців Прикарпаття закликали не чіпати уламки збитих ворожих снарядів

1 хв читати

Мешканців Прикарпаття закликали не чіпати уламки збитих ворожих снарядів.

"Зафіксовано падіння уламків на відкритих територіях! Якщо виявите їх, в жодному разі не беріть до рук! Викликайте відповідні служби!", - написала в телеграм-каналі очільниця Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

Вона зазначила, що через падіння уламків у Івано-Франківській громаді пошкоджено житлові будинки. Зафіксовано руйнування в Городенківській громаді.

Також підтвердила інформацію про постраждалих.

Задіяні всі відповідні служби для ліквідації наслідків ворожого обстрілу.

Нічна атака на Прикарпаття: сьогодні ворог завдав масованого удару по області

Деталі – згодом, додала Онищук.

Як повідомлялося, чотири людини постраждали внаслідок російської наймасштабнішої атаки Івано-Франківська, також виникли пожежі, повідомляє Держслужба з НС.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський зустрінеться з королем та прем’єром Нідерландів, виступить перед парламентом

Міністр соцполітики Улютін оголосив про запуск Альянсу діаспори з відновлення України

Сибіга про напади на громадян України у Познані: погрози з мотивів національної нетерпимості є неприпустимими

Освітній омбудсмен Лещик: фінансування, втрати, доступ до освіти дітей з ООП та дітей з ТОТ є проблемами, які стосуються всіх освітніх рівнів

Ворожий БпЛА атакував фермерське господарство на Чернігівщині, загинула худоба - ОВА

Ворог атакував Україну 69 ударними БпЛА, знищено 57, було влучання 10 безпілотників на 7 локаціях – ПС ЗСУ

У Польщі військовий дрон впав поблизу житлової забудови - ЗМІ

У Сумській області за добу внаслідок обстрілів загинув один чоловік, троє поранені – ОВА

У Харківській області минулої доби внаслідок обстрілів поранено трьох людей – ОВА

Сполучені Штати надають Україні лічені дні до Різдва для погодження пропозицій США щодо гарантій безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА