Інтерфакс-Україна
23:00 06.04.2025

Тимошенко: Міжнародні плани - закінчити війну в Україні до кінця травня

1 хв читати
Тимошенко: Міжнародні плани - закінчити війну в Україні до кінця травня
Фото: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/photos_by

Народна депутатка Юлія Тимошенко заявила, що плани міжнародної спільноти полягають у тому, щоб завершити війну в Україні до кінця травня.

Заява лідерки "Батьківщини" прозвучала в суботу на міжнародному жіночому фестивалі Edutainment platform в Одесі.

"І це дуже оптимістично, і все зараз до цього йде, і це дуже-дуже важливо для всіх нас. І ось коли все це завершиться, обов'язково буде тотальне перезавантаження влади в країні", - заявила Тимошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: ключові елементи безпеки – ЗСУ та контингент підтримки

Україна та Коаліція охочих вимагають від РФ припинення вогню на 30 днів з понеділка, інакше санкції – Зеленський

Глава МЗС Пакистану підтвердив домовленість про припинення вогню з Індією

Рубіо: Уряди Індії і Пакистану домовилися про негайне припинення вогню і початок переговорів з широкого кола питань на нейтральному майданчику

Трамп оголосив про досягнення припинення вогню між Індією та Пакистаном

В коаліції охочих готові обговорити технічну реалізацію припинення вогню

Участь у розмові із закликом до 30-денного припинення війни взяли більше 20 лідерів Коаліції охочих

Учасники зустрічі коаліції охочих у Києві провели розмову з Трампом, Україна готова до 30-денного припинення вогню з 12 травня– Сибіга

Премʼєр-міністр Данії взяла участь онлайн у зустрічі "коаліції охочих"

Міжнародні аудитори сертифікували екопрограми "ДТЕК Мережі"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА