Інтерфакс-Україна
16:20 27.02.2025

В Копанях Запорізької області знищений командно-спостережний пункт окупантів – Генштаб ЗСУ

1 хв читати

Повітряні сили Збройних сил України здійснили 25 лютого успішний високоточний удар по житловій будівлі біля окупованого села Копані Пологівського району Запорізької області, яка використовувалася 1429 мотострілецьким полком окупантів як командно-спостережний пункт і місце для запуску дронів.

"Унаслідок вогневого ураження спроможності російських військ тероризувати українське мирне населення суттєво зменшені", - повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України в Телеграм у четвер.

ОСТАННЄ

У Харкові пожежа через удар ворожого БпЛА

Генерал США Каволі не підтримує ідею виведення американських військ з Європи

Меморандум і Лист про наміри щодо співробітництва між бельгійськими та українськими оборонними компаніями було підписано у Києві

Росія продовжує відкидати повне і безумовне припинення вогню, брешучи про військові об'єкти, які вона атакує в Україні - Сибіга

Другий Бельгійсько-український семінар оборонних індустрій відбувся у Києві

Макрон заявив, що Трамп має переглянути своє рішення щодо мит

Шмигаль: керівники ОПК Бельгії обговорять з українськими партнерами довготривалі бізнес-проєкти

"Лемтранс" планує збудувати у Фастові контейнерний термінал

На Харківщині російський дрон скинув вибухівку на сільраду під час видачі гумдопомоги, постраждала мирна мешканка

Донецька ОВА: 25 донеччан були евакуйовані до більш безпечних областей 8 квітня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА