Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
13:39 05.10.2020

Поліція розслідує порушення карантину норм на концерті Олі Полякової в Харкові

1 хв читати
Поліція розслідує порушення карантину норм на концерті Олі Полякової в Харкові

Поліція розслідує порушення карантинних норм у Новобаварському районі Харкова, де, незважаючи на обмеження "помаранчевої зони", 3 жовтня провели концерт до Дня вчителя, на якому виступала співачка Оля Полякова, повідомляє відділ комунікації поліції Харківської області.

За даними поліції, незважаючи на чинний карантин, на стадіоні на профспілковому бульварі в Харкові відбувся концерт, який відвідали близько 2000 осіб.

"Слідчі Новобаварського відділу поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних хвороб і масових отруєнь) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу в розмірі від 17 до 51000 гривень або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк", - йдеться в повідомленні ГУ Нацполіції в Харківській області в неділю, 4 жовтня.

Раніше місцеві ЗМІ розмістили фото плаката з анонсом концерту Полякової, на якому вказано: "Команда харківського міського голови Геннадія Кернеса запрошує вас на святковий захід, присвячений Дню працівників освіти".

Сама співачка згодом прокоментувала кримінальне провадження. У сторіс на блозі в Instagram Оля Полякова заспокоїла своїх шанувальників, зазначивши, що вона вдома, їй "нічого не загрожує". Вона закликала всіх носити маски та "не читати новини, особливо перед виборами".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Апеляційний суд призначив реальний термін ув'язнення мешканцю Харківської області, надсилавшему дочці в РФ дані про дислокацію Сил оборони

Апеляційний суд призначив реальний термін ув'язнення мешканцю Харківської області, надсилавшему дочці в РФ дані про дислокацію Сил оборони

Харків зазнав ворожого авіаудару - мер

Продюсер Полякової про недопуск на нацвідбір "Євробачення-2026": Спробую ще кілька форматів досудового врегулювання

У Харкові взято під варту місцевого безробітного, який готував теракт

Клименко на нараді у Харкові обговорив оперативну обстановку та готовність до реагування в осінньо-зимовий період

Харківʼянка, яка передавала російському військовослужбовцю місця дислокації Сил оборони, отримала 15 років ув'язнення

Одна людина загинула і 7 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області - ОВА

П'ятеро людей отримали гостру реакцію на стрес внаслідок ворожого удару по Харкову

Окупанти вдарили по Харкову дронами, інформація уточнюється – мер

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА