Інтерфакс-Україна
17:36 23.07.2025

Поліцейські Херсонщини вивезли з-під обстрілів літню жінку, тіло її померлого сина та ще одну жінку, поранену через підрив на міні

1 хв читати

У Червоному Маяку Херсонської області 70-річна жінка наступила на російську протипіхотну міну, ймовірно, типу "пелюстка". Внаслідок вибуху вона отримала тяжкі поранення. Їй на допомогу виїхала евакуаційна група, повідомляє поліція Херсонської області.

"Коли поліцейські прибули на місце, стан жінки був тяжкий: травматична ампутація стопи, численні уламкові поранення обох ніг, сильна кровотеча. Правоохоронці наклали джгут, зупинили кровотечу", – вказується у повідомленні у Facebook.

Жінку у броньованому авто доправили постраждалу до стабілізаційного пункту.

"Жінка дуже страждала від болю, кричала. Головне було, не дати їй впасти у шоковий стан. Поліцейський постійно тримав із нею контакт, заспокоював, говорив, що вона сильна, буде жити і все буде добре", – розповів один із учасників евакуаційної групи.

Крім того, у Бериславі через хворобу помер 41-річний чоловік. Поліцейські забрали його тіло, щоб рідні могли поховати близьку людину.

"Разом із померлим у домі залишалася його 74-річна мати. Жінка не могла самостійно евакуюватися, але після смерті сина залишатися у постійно обстрілюваному місті у неї вже не було сил. Поліцейські допомогли жінці завантажити речі в авто та вивезли з міста. Жінка планує переїхати до рідних у безпечніше місце", - вказується у повідомленні.

Зазначається, що евакуаційні заходи з прифронтових населених пунктів тривають щоденно. Поліцейські працюють у посиленому режимі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Унаслідок ворожої атаки по Миколаєву трьох людей госпіталізовано — Кім

МАГАТЕ фіксує вибухи поблизу ЗАЕС: Гроссі попереджає про зростання ризиків для ядерної безпеки

Посол США при НАТО: Трамп — миротворець, який прагне повернути Росію за стіл переговорів для припинення вогню

Російські обстріли в Миколаєві призвели до руйнування приватних будинків та пошкодження багатоповерхівок — мер

Мінекономіки анонсує засідання інвестфонду Україна-США у вересні

В Херсоні почали підʼєднувати абонентів до електромережі

Внаслідок авіаудару по Херсону постраждала літня жінка — МВА

У Миколаєві повідомляють про вибух та відключення світла в області — влада

Пошкодження мосту в Херсоні ускладнило логістику — мешканців закликають евакуюватися в інші райони міста

У Херсоні зникло світло: причини зʼясовують — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА