Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
13:35 08.10.2020

Зеленський закликав не вірити передвиборчим ініціативам політиків, які вакцинуються неперевіреними засобами

1 хв читати
Зеленський закликав не вірити передвиборчим ініціативам політиків, які вакцинуються неперевіреними засобами

Президент України Володимир Зеленський закликав не вірити передвиборчим ініціативам політиків, які вакцинуються неперевіреними засобами, і заявив, що Україна очікує допомоги від Євросоюзу в отриманні вакцини від коронавірусу.

"Саме Євросоюз підтвердив, що допоможе Україні отримати справжню вакцину, коли вона з'явиться й не викликатиме сумнівів у вчених. Тому не раджу дуже вірити в передвиборчі "ініціативи" окремих циніків, які вже вакцинувалися неперевіреними засобами", - написав він на своїй сторінці в мережі Facebook за підсумками саміту з ЄС.

Як повідомлялося, голова політради української партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук розповів, що він сам і його сім'я випробували російську вакцину від COVID-19 під час відпочинку в Криму в серпні. "Вакцинувався я, дружина Оксана, наш син Богдан", - заявив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Зеленський висловив співчуття у зв’язку з аварією фунікулера в Лісабоні, внаслідок якої загинули десятки людей

Україна працює над гарантіями безпеки у коаліції охочих та у двосторонньому форматі з партнерами - Єрмак

Зеленський і Макрон узгодили позиції щодо гарантій безпеки, оборонної підтримки та руху України до ЄС

Сибіга про місце зустрічі лідерів України та РФ: Путін висуваєє завідомо неприйнятні пропозиції

Є близько 30 документів безпекових гарантій, але нам потрібно більше ніж ці документи – Зеленський

Під час засідання "Нордично-Балтійської вісімки" обговорили PURL, ППО, гарантії безпеки – Зеленський

Зеленський анонсував розмову з Трампом найближчим часом

НБУ лобіює внесення РФ до "сірого списку" ЄС

Фредеріксен на зустрічі із Зеленським обговорила додаткову підтримку Україні

Зеленський прибув до Данії

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА