Інтерфакс-Україна
14:32 24.03.2025

Поліція Прикарпаття ліквідувала канал незаконного обігу зброї

1 хв читати
Поліція Прикарпаття ліквідувала канал незаконного обігу зброї
Фото: https://t.me/UA_National_Police/37412

Поліція Прикарпаття ліквідувала канал незаконного обігу зброї та затримала учасників злочинного угруповання, які за пів року збули озброєння та вибухових засобів майже на мільйон гривень, повідомила пресслужба Національної поліції.

"Правоохоронці встановили, що до торгівлі зброєю та боєприпасами причетні троє мешканців Івано-Франківщини та мешканець Дніпропетровської області. Слідчі задокументували, що за пів року фігуранти збули цілий арсенал озброєння, зокрема ділки продали 17 бойових гранат, чотири гранатомети, кулемет ПКМ, два автомати Калашникова, декілька тисяч набоїв різних калібрів та інше", - йдеться у повідомленні пресслужби у телеграм у понеділок.

Повідомляється, що вартість озброєння та вибухових засобів сягає близько мільйона гривень.

Фігурантів затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їм уже оголошено про підозру.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київ має стати зразком для України в дотриманні мовного законодавства - представник мовного омбудсмена

Свириденко розповіла на які пріоритетні невійськові напрями підуть кошти після змін в держбюджет

Австрія виділить додаткові EUR2 млн гуманітарної допомоги Україні - Сибіга

Росіяни із артилерії вдарили по житловому будинку на Херсонщини, загинув чоловік

Зустріч Росії та України на найвищому рівні має поставити крапку в переговорному процесі - Лавров

Ердоган обговорив з Путіним війну в Україні

Профільний комітет Ради не підтримав ініціативу уряду трансформувати Держводагентство в Агентство меліорації та рибного господарства

КМДА про затримку з оформленням статусу критичних підприємств: це прямі повноваження КМВА

"Укрзалізниця" призначила кілька додаткових потягів у західному напрямку

Сирський відвідав Донецьку область: ми звільняємо українську територію, підрозділи отримують підсилення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА