Інтерфакс-Україна
16:22 18.12.2024

Питання про відкликання Бойка з комітету з прав людини буде винесено на розгляд ВР повторно - Арахамія

2 хв читати
Питання про відкликання Бойка з комітету з прав людини буде винесено на розгляд ВР повторно - Арахамія

Проєкт постанови про відкликання народного депутата Юрія Бойка (депутатська група "Платформа за життя та мир") зі складу комітету Верховної Ради з прав людини повторно винесуть на розгляд парламенту, заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Ми до цього питання обов’язково повернемося і вирішимо його остаточно. Проведемо ще раз засідання комітету і повторно винесемо на голосування", - написав Арахамія в телеграмі.

Він нагадав, що на засіданні Верховної Ради в середу для ухвалення постанови про відкликання Бойка з комітету з прав людини не вистачило дев'яти голосів.

Як зазначив Арахамія в ефірі загальнонаціонального телемарафону, "наша (фракції "Слуга народу" - ІФ-У) провина в цьому є теж, оскільки саме в цей час у нас було призначено засідання комітету, і багато людей пішли на комітет. Але я... розраховував, що в залі буде достатньо голосів, за моєю оцінкою 260-270 голосів".

Арахамія також повідомив, що "Слуга народу" проголосувала 71,2% від кількісного складу, "Європейська солідарність" дала 17 голосів. "Це 62%, і лідер фракції Петро Порошенко, який був на засіданні, чомусь кудись зник. "Батьківщина" - 7 голосів, 29%, Юлія Володимирівна виступала, зникла", - зазначив Арахамія, додавши, що "Голос" дав 12 голосів (60% від складу).

"Ми лідери щодо голосування, але воно врешті-решт провалилося. Ми ініціювали вже повторне засідання комітету. Оновимо цю постанову на комітеті і завтра будемо ставити на повторне голосування. Проведу мобілізацію голосів, я впевнений, що ми це проголосуємо", - сказав він.

Як повідомлялося, постанову № 12327 про відкликання Бойка з комітету з прав людини підтримали 217 народних депутатів (для ухвалення рішення необхідно мінімум 226 голосів на підтримку - ІФ-У).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ми розраховуємо на 5 документів, частина з них про гарантії безпеки

ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ ПОТРЕБУЄ ПРИПИНЕННЯ ВОГНЮ – ЗЕЛЕНСЬКИЙ

УКРАЇНА ТА США ПІДТРИМУЮТЬ ІДЕЮ ПЕРЕМИР’Я НА РІЗДВО – ЗЕЛЕНСЬКИЙ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРО ПОДАЛЬШИЙ ХІД ПЕРЕГОВОРІВ: КОМАНДА США ПРОВЕДЕ КОНСУЛЬТАЦІЇ З РФ, ПОТІМ – З ТРАМПОМ, А ПОТІМ З КОМАНДОЮ УКРАЇНИ, МОЖЛИВО НАВІТЬ НА ВИХІДНИХ

Зеленський про підсумки перемовин у Берліні: шлях точно не простий. Це не значить, що він буде тривалим: американці хочуть швидкого завершення

ЗЕЛЕНСЬКИЙ СПОДІВАЄТЬСЯ НА ПОСИЛЕННЯ САНКЦІЙ США ТА БІЛЬШ ДОПОМОГУ ЗБРОЄЮ У РАЗІ ЗРИВУ РОСІЄЮ ПЕРЕГОВОРІВ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: ВІЛЬНА ЕКОНОМІЧНА ЗОНА – ЦЕ НЕ ЗНАЧИТЬ, ЩО ПІД КЕРІВНИЦТВОМ РФ: НІ ДЕ-ЮРЕ, НІ ДЕ-ФАКТО ВИЗНАВАТИ ДОНБАС РОСІЙСЬКИМ НЕ БУДЕМО

МИ РОЗРАХОВУЄМО НА 5 ДОКУМЕНТІВ, ЧАСТИНА З НИХ ПРО ГАРАНТІЇ БЕЗПЕКИ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРО ПІДСУМКИ ПЕРЕМОВИН У БЕРЛІНІ: ШЛЯХ ТОЧНО НЕ ПРОСТИЙ. ЦЕ НЕ ЗНАЧИТЬ, ЩО ВІН БУДЕ ТРИВАЛИМ: АМЕРИКАНЦІ ХОЧУТЬ ШВИДКОГО ЗАВЕРШЕННЯ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ СПОДІВАЄТЬСЯ НА ЗУСТРІЧ З ТРАМПОМ ПІСЛЯ ДООПРАЦЮВАННЯ ДОКУМЕНТІВ БЛИЖЧЕ ДО КІНЦЕВОГО ВАРІАНТУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА