Інтерфакс-Україна
23:23 03.09.2025

Італійський суд відклав слухання щодо екстрадиції підозрюваного у справі "Північних потоків" до 9 вересня - ЗМІ

1 хв читати

Апеляційний суд Італії в середу розглянув справу про екстрадицію українця, якого Німеччина підозрює в координації атак на три газопроводи Північних потоків у Балтійському морі у 2022 році, але відклав слухання до 9 вересня, повідомляє Reuters опираючись на слова адвоката підозрюваного Ніколу Канестріні.

"49-річного чоловіка, якого у Німеччині називають лише Сергієм К., заарештували минулого місяця поблизу Ріміні за європейським ордером. Суд у Болоньї очікує додаткової інформації про умови його утримання в Німеччині", - повідомив адвокат.

Німецька прокуратура заявляє, що підозрюваний був частиною групи осіб, які заклали вибухові пристрої на газопроводах біля данського острова Борнхольм. Йому інкримінують змову з метою вчинення вибуху, антиконституційну диверсію та знищення важливих об’єктів. За даними слідства, атака готувалася з Ростока на вітрильній яхті майже три роки тому.

Як зазначає видання, італійські карабінери затримали чоловіка 21 серпня в Сан-Клементе, де він перебував на відпочинку з родиною. Під час попередніх судових слухань він повідомив, що раніше служив у війську.

"Мій клієнт заперечує будь-яку участь у цих подіях і закликав італійську Феміду не жертвувати його правами", – зазначив Канестріні.

Джерело: https://www.reuters.com/world/italian-court-adjourns-extradition-hearing-nord-stream-suspect-september-9-2025-09-03/

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Розвідники провели спецоперацію з евакуації чотирьох українських військових з ТОТ

Ділянка євроколії Ужгород – Чоп почала роботу 5 вересня

Сибіга обговорив із новим очільником МЗС Нідерландів санкції проти РФ та гарантії безпеки для України

Зеленський доручив уряду та ОП протягом місяця запропонувати цілісну платформу для ветеранів

Підліток отримав поранення через підрив на міні у Херсоні

Сибіга обговорив із главою МЗС Словаччини реалізацію взаємовигідних енергетичних та інфраструктурних проєктів

Перестановки відбулися в уряді Великої Британії

Фіцо: Словаччина невелика і не може надати Україні багато гарантій безпеки, але підтримує їх

Сійярто: Угорщина не може відмовитись від російської нафти, бо "не має іншого вибору"

Фіцо заперечив, що обговорював з Путіним у Китаї енергетичну блокаду України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА