Інтерфакс-Україна
15:03 18.04.2025

Уряд схвалив євроінтеграційний законопроєкт про захист вод від забруднення

1 хв читати
Уряд схвалив євроінтеграційний законопроєкт про захист вод від забруднення

Кабінет міністрів України схвалив євроінтеграційний законопроєкт про захист вод від забруднення, повідомило Міністерство захисту довкілля і природних ресурсів України.

"Сьогодні Кабінет Міністрів України схвалив євроінтеграційний законопроєкт, який вносить зміни до низки законодавчих актів України в частині імплементації положень актів законодавства Європейського Союзу щодо захисту вод від забруднення", - йдеться у повідомленні в телеграм-каналі в п’ятницю.

Як зазначається, документ спрямований на гармонізацію українського законодавства у сфері водних ресурсів із ключовими директивами ЄС.

Законопроєкт передбачає: уточнення термінології у водному, земельному кодексах та інших профільних законах відповідно до стандартів ЄС; чітке визначення повноважень Міндовкілля, Держводагентства, Держгеонадр та Держпродспоживслужби у сфері захисту вод від забруднення; підвищення відповідальності водокористувачів за збереження водних об’єктів та запобігання їх забрудненню нітратами від сільськогосподарської діяльності.

"Прийняття цього законопроєкту стане важливим кроком на шляху до приведення екологічного законодавства України до норм ЄС, сприятиме зменшенню забруднення наших водних об’єктів та запобігатиме їхньому евтрофуванню", - зазначається в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адвокати повідомляють про обшук ДБР в колишньої уповноваженої АМКУ та ексзаступниці Мінекономіки Панаіотіді

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки російської атаки БпЛА в Одесі

ДБР завершило розслідування щодо військового, через недбалість якого держава втратила понад 3,3 млн грн

Сили оборони збили 67 із 134 ворожих БПЛА, ще 47 – локаційно втрачені

СБУ затримала переселенця з Бахмута, який коригував ворожі удари по Черкащині

Окупанти вдарили по автобусу в Марганці: 9 осіб загинуло, 32 поранено

Українські виробники готові повністю забезпечити ЗСУ легкою бронетехнікою. Її вартість на 30-50% дешевша за іноземну - директор 'УКР АРМО ТЕХ'

Переговори у Лондоні відбудуться на рівні посадовців п'яти держав

Ворог знищив енергооб'єкт у Херсоні, можливі вимушені відключення світла

Кількість загиблих у Марганці зросла до 9, ще 30 людей постраждали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА