Інтерфакс-Україна
08:35 21.07.2025

Чотири людини постраждали внаслідок російської наймасштабнішої атаки Івано-Франківська

1 хв читати
Чотири людини постраждали внаслідок російської наймасштабнішої атаки Івано-Франківська
Фото: ДСНС

Чотири людини постраждали внаслідок російської наймасштабнішої атаки Івано-Франківська, також виникли пожежі, повідомляє Держслужба з НС.

"4 людей, серед них - дитина, травмовані на Івано-Франківщині через російський обстріл", - ідеться в повідомленні.

Зокрема, в Городенківській територіальній громаді Коломийського району виникла пожежа господарчої будівлі, яку оперативно ліквідували рятувальники. Постраждалих немає.

У Івано-Франківській територіальній громаді ліквідована пожежа 2-х поверхового приватного житлового будинку. Також в цій громаді пошкоджені житлові будинки. Попередньо, 4 людини травмовані, серед них - одна дитина.

На місці події працювали рятувальники та сапери ДСНС.

Між тим, в місті Івано-Франківськ рятувальники оперативно ліквідували пожежі гаражів та автомобілів на відкритій стоянці, загальною площею 220 кв.м. та виробничо-складських приміщень на площі 300 кв.м.

Як повідомлялося, Івано-Франківськ у ніч на понеділок зазнав наймасштабнішої атаки з часу повномасштабного вторгнення Росії, повідомив міський голова Руслан Марці́нків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ та Нацполіція затримали агентку ФСБ, яка коригувала ворожі атаки по енергооб'єктах Вінниччини

Кабмін затвердив вимоги щодо боротьби з лудоманією

КМІС: 63% респондентів вважають, що українці долають суперечності та йдуть шляхом до згуртованої нації, частка оптимістів щодо майбутнього зросла до 56%

У Донецькій області загинули 8 цивільних, 19 зазнали поранень через обстріли окупантів минулої доби

Петиція про перейменування однієї з вулиць Києва на честь Парубія не набрала необхідні для розгляду голоси

Єврокомісія може оскаржити у суді невизнання Польщею, Угорщиною і Словаччиною оновленої торговельної угоди ЄС та України - ЗМІ

УЧХ допомагав постраждалим після російської атаки БпЛА на Суми

ДБР повідомило про підозру в держзраді ексдепутату Одеської міськради за події 2 травня 2014 року

Кабмін перейменував Мінкультури та страткомунікацій на Мінкультури

РФ здійснила чергову атаку по цивільній інфраструктурі Одещини, є влучання у енергетичний об’єкт – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА