Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
13:33 13.11.2018

ЦВК готується до можливих "гібридних атак" на виборах - Сліпачук

1 хв читати
ЦВК готується до можливих "гібридних атак" на виборах - Сліпачук

Центральна виборча комісія України готується до відображення можливих "гібридних" і кібератак на майбутніх виборах президента країни, зазначає голова ЦВК Тетяна Сліпачук.

"Ми думаємо не лише над кіберзахистом, а й над тим, що може бути така "гібридна атака" на ЦВК. І намагаємося продумати наші контрзаходи", - сказала вона на першій прес-конференції нового складу ЦВК у вівторок у Києві.

Т.Сліпачук зазначила, що комісія вже спілкувалася на цю тему із зарубіжними партнерами, що мають відповідний досвід, а також із главою Міністерства внутрішніх справ України Арсеном Аваковим.

"Ми хочемо підписати відповідний меморандум із МВС. Необхідно також розуміти, що є нова поліція, багато працівників якої ще не брали участі в таких глобальних виборчих кампаніях", - зазначила голова Центрвиборчкому.

Вона вважає, що майбутні вибори будуть "напевно такими, якими не були ніколи в історії України". Зокрема й тому, що є території, які перебувають у зоні військових дій.

Т.Сліпачук наголосила, що для ЦВК дуже важливо належне забезпечення прав виборців на вільне волевиявлення та їхню безпеку, ситуацію з якою комісія з'ясовуватиме у відповідних органів.

Проведення чергових виборів президента України заплановане на весну 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Україна та ЄС вийдуть на виробництво артилерійського пострілу рівня РФ у 2026 році – Зеленський

США можуть посилити далекобійність України – Зеленський

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

Нідерланди та Україна обговорили подальшу підтримку для літаків F-16

Уряд Німеччини готовий підтримати створення системи соціального житла в Україні

Світовий банк погіршив прогноз зростання ВВП України на 2026р до 2%

Уряди України та Литви активізують співпрацю у захисту критичної інфраструктури, – підписано меморандум

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА