20:50 14.01.2025

Кандидат на посаду глави Пентагону занепокоєний співпрацею між РФ, Китаєм, КНДР та Іраном стосовно України

1 хв читати
Кандидат на посаду глави Пентагону занепокоєний співпрацею між РФ, Китаєм, КНДР та Іраном стосовно України

Росія, Китай, Іран і КНДР координуються, щоб спробувати зменшити вплив США у світі, заявив кандидат на посаду глави Пентагону Піт Гегсет.

"Нещодавні дії, до яких вдаються Китай, Росія, Іран і КНДР стосовно України та інших країн, свідчать про прагнення спільно знижувати вплив США та їхніх союзників у всьому світі", - ідеться в оприлюднених у вівторок письмових відповідях Гегсета на запитання сенаторів.

Відповідаючи на прохання оцінити нинішні військові можливості Росії, Гегсет зазначив, що влада США у 2018 і 2022 роках незмінно наголошувала, що Росія - стратегічна загроза для США і Європи.

Незважаючи на санкції, які запроваджують з 2014 року, "Росія суттєво посилила свій ядерний арсенал, що становить загрозу для території США; крім того, її тактична ядерна зброя - це загроза для сусідніх країн у Європі та Азії", - сказав Гегсет.

На його думку, "особливо сильні прагнення Росії посилитися в Арктиці, космосі, проводити операції в кіберпросторі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Договір з США про спільний Інвестфонд потребуватиме ратифікації в Раді – Зеленський

Єрмак обговорив з радником прем’єр-міністра Великої Британії продовження підтримки України

МВФ погодився на створення двох спеціалізованих адмінсудів - окружного і апеляційного, замість Вищого адмінсуду - нардеп

Конституційний суд попередньо відмовив Коломойському в оскарженні норм "антиколомойського" закону

Морський порт і НПЗ у російському Туапсе атакували дрони ГУР – джерело

Президент KSE Милованов: в Міносвіти не сприймають серйозно пропозицію про приватизацію Києво-Могилянської академії

Прем'єр Румунії підтримав підвищення витрат на оборону, але проти відправки військ в Україну

В Румунії затримали проросійського кандидата в президенти Джорджеску

Рада визнала результати навчання, здобутих громадянами України за кордоном - нардеп

У Львівській області за минулу добу зафіксували 108 займань сухої трави, на 7 осіб складено адмінпротоколи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА