Інтерфакс-Україна
20:17 18.04.2025

Трамп заявив, що США можуть вийти із переговорного процесу щодо врегулювання війні РФ проти України

1 хв читати
Трамп заявив, що США можуть вийти із переговорного процесу щодо врегулювання війні РФ проти України

Президент США Дональд Трамп заявив, що США вийдуть із переговорного процесу щодо врегулювання війні РФ проти України, якщо сторони "ускладнюватимуть" завершення війни.

"Ми відступимо, якщо сторони ускладнюватимуть завершення війни в Україні, але сподіваюся, що до цього не дійде... У нас є справді гарний шанс досягти угоди між Росією та Україною", - сказав він у Білому Домі під час відповіді на питання преси.

Він також заявив, що американська влада хоче якомога швидше одержати мирну угоду щодо України.

"У нас немає конкретної кількості днів на це завдання. Але ми хочемо зробити все це швидко", - сказав Трамп.

Він додав, що скоро стане зрозуміло, чи не "тягне час" Росія щодо врегулювання, та наголосив, що Вашингтон хоче завершення кризи, і додав, що, на його думку, "є хороші шанси розв'язати проблему".

 

 

ОСТАННЄ

Девʼятьох окупантів взяли в полон українські військові на Курщині - ДШВ

ДБР викрило факти катувань ув’язнених у Полтавському СІЗО

Помер народний депутат Мороз з групи "Відновлення України"

Тепло втримається найближчими днями в Україні, короткочасні дощі з грозами пройдуть в Карпатах та на південному сході

Зусилля Папи Франциска щодо досягнення миру в Україні не зійдуть нанівець, а житимуть у серцях його пастви – голова ПЦУ

ДБР завершило розслідування щодо постачання війську неякісних аптечок на понад 18 млн грн

В Україні помер громадянин КНР, травмований у ДТП з автобусом у Вінницькій області

"Нафтогаз" врятував опалювальний сезон у Кривому Розі, Миколаєві та Херсоні завдяки гумдопомозі на 5 млрд грн

Агентка ГРУ планувала удари по аеродромах та складах ЗСУ на Хмельниччині

Зеленський висловив співчуття у зв'язку зі смертю Папи Римського Франциска

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА