Інтерфакс-Україна
07:36 27.11.2025

Рубіо заявив, що США нададуть Україні гарантії безпеки після підписання мирної угоди

1 хв читати
Рубіо заявив, що США нададуть Україні гарантії безпеки після підписання мирної угоди
Фото: https://www.axios.com

Державний секретар Марко Рубіо повідомив, що США хочуть, аби мирна угода була підписана, перш ніж надати гарантії безпеки Україні, повідомляє POLITICO, посилаючись на власні джерела.

"За словами європейського дипломата та особи, обізнаної з переговорами, державний секретар Марко Рубіо заявив європейським союзникам, що США хочуть мирної угоди, перш ніж погодяться на будь-які гарантії безпеки для України", - пише видання.

"За словами джерел, ця умова підвела риску під американськими пропозиціями Києву протягом останнього тижня. Рубіо під час телефонної розмови у вівторок з європейськими чиновниками стверджував, що президент Дональд Трамп домовиться про довгострокові гарантії безпеки України, які, за їхніми словами, забезпечать Києву відчуття безпеки", - сказано в повідомленні POLITICO.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд України та ООН підписали чотирирічну рамкову програму співробітництва в сфері сталого розвитку - Качка

До 83 зросла кількість жертв пожежі в Гонконгу, ще 250 – зникли безвісти

Зеленський та очільниця МЗС Латвії обговорили оборонну підтримку України

"Укренерго" застосовуватиме погодинні відключення у п'ятницю на рівні четверга та середи - від 0,5 до 2,5 черг

У Запорізькій області росіяни вбили п'ятьох українських захисників, що потрапили у полон, - Офіс генпрокурора

Зеленський та прем'єр Нідерландів обговорили дипломатичну ситуацію, що склалася після зустрічей у Женеві

Комітет етики НАЗЯВО виявив плагіат у дисертації ректора Таврійського національного університету Бортняка

Зеленський та прем'єр Нідерландів обговорили підтримку України та посилення тиску на РФ

Україна 27 листопада в односторонньому порядку передала Росії 14 цивільних осіб – проєкт "Хочу жить"

УЧХ взяв участь у зустрічі Консультативної групи донорів у Стокгольмі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА