Інтерфакс-Україна
00:05 01.04.2025

Ле Пен: Я вибула з перегонів у виборх 2027 року, але продовжу боротьбу

1 хв читати

Колишня голова парламентської фракції ультраправого "Національного об'єднання" Марін Ле Пен заявила, що рішення суду, яке забороняє їй обіймати державні посади через звинувачення у зловживанні європейськими фондами, фактично унеможливлює її участь у президентських виборах 2027 року, повідомляє агенство Reuters у понеділок.

"Давайте проясню: мене усунули, але насправді це мільйони французів, чиї голоси були усунуті", – сказала Ле Пен в інтерв’ю телеканалу TF1 у понеділок.

Водночас вона зазначила, що якщо їй вдасться домогтися скасування судового рішення, вона все ж братиме участь у виборах.

Дежерела:https://www.reuters.com/world/europe/frances-le-pen-im-out-running-2027-race-will-fight-2025-03-31/

https://youtu.be/ol-eh9u5NOY?si=WpmkY29l04GQXy7r

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Сумщині внаслідок російського удару загинула жінка

Сили оборони збили 430 цілей противника

Іран затримав танкер біля південного узбережжя країни

Два "примарні" супертанкери стоять під завантаженням в порту Венесуели - Bloomberg

Під час підготовки держбюджету-2026 до Ради надходили листи з Домінікани та Замбії про недопущення обмеження прав вчителів

Білоцерківська міськрада запровадила мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту

Голова підкомітету з музіндустрії Санченко: Адвокатую, щоб у програмі "1000 годин контенту" була більша кількість музики

Уряд розпочинає виплати у випадку загибелі або поранення журналістів під час виконання професійних обов’язків

Свириденко провела нараду щодо ліквідації наслідків обстрілу Одеси

Голова підкомітету з музіндустрії Санченко: Штраф за російські пісні в закладах має бути більше 50 тис. грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА