Інтерфакс-Україна
15:21 18.09.2025

ГУР спростувало інформацію про конфлікт з Офісом президента

1 хв читати
ГУР спростувало інформацію про конфлікт з Офісом президента

Головне управління розвідки Міністерства оборони України спростувало поширену в соцмережах інформацію про конфлікт з Офісом президента України.

“Поширювана інформація про представників ГУР МО України та громадської організації “Тінь”, а також про начебто конфлікт між ГУР МО України та Офісом Президента України не відповідає дійсності”, - зазначається в повідомленні в телеграм-каналі.

Як наголосили в ГУР, ці повідомлення мають ознаки спланованої інформаційної кампанії з метою дискредитації українських спецслужб та дестабілізації ситуації всередині України. “Її мета – створити хибне враження внутрішньополітичної напруги та нестабільності всередині України”, - зазначається в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська розвідка працює, щоб не допустити використання РФ суден "тіньового флоту" для диверсій у Європі – Зеленський

Зловмисники викрали в Кривому Розі підприємця, катували і вимагали $500 тис. викупу

Київ передав 3 армійському корпусу ще 3000 FPV-дронів – мер

Водопостачання та подача е/е на Полтавщині повністю відновлено

Поїзд з військовим вантажем зійшов з рейок після підриву колії біля російського Санкт-Петербургу - ГУР

Голова Держетнополітики Єленський: Україна працює над переходом до моделі державно-церковного партнерства

Село Січневе на Дніпропетровщині звільнено від російських окупантів – 141 ОМБ

У ЄС пропонують запровадити обмеження проти фірм, які видають документи про національну приналежність танкерів

Після капітального ремонту відкрили хірургічне відділення Київської міської клінічної лікарні № 8 - Кличко

Латвія заборонить нерегулярне автобусне сполучення з Білоруссю та Росією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА