Інтерфакс-Україна
21:13 09.05.2025

Білий дім: США сподіваються, що Росія та Україна погодяться на 30 денне перемир'я

1 хв читати
Білий дім: США сподіваються, що Росія та Україна погодяться на 30 денне перемир'я

Речниця Білого Дому Керолайн Левітт під час прес-брифінгу у Білому Домі заявила, що Сполучені Штати сподіваються, що Росія та Україна погодяться на 30 денне перемир'я.

Коментуючи дзвінок президента України Володимира Зеленського до президента США Дональда Трампа, Левітт сказала: "Дзвінок відбувся вчора. Президент Зеленський зателефонував президенту, щоб повідомити йому, що угоду щодо критично важливих корисних копалин було ухвалено парламентом України. Я розмовляла з президентом про цей дзвінок. Він сказав, що дзвінок був дуже хорошим і продуктивним. І, звісно, угода щодо критично важливих корисних копалин - це чудово для України, але також, зрозуміло, і для Сполучених Штатів Америки та наших платників податків", - сказала вона.

"Це був гарний дзвінок, і вони також обговорили, звісно, припинення вогню, яке запропонував президент - 30-денне припинення вогню між Росією та Україною, яке, як ми знаємо, підтримує Європа, і ми сподіваємося, що обидві країни погодяться на нього", - додала Левітт.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Україна в Туреччині демонструє бажання закінчити війну, Росія – ні, тому потрібні санкції як стимул до припинення вогню

Зеленський 16 травня вирушить з Ердоганом на саміт до Албанії

Російська делегація відвідала консульство у Стамбулі перед зустріччю з представниками України

Зеленський переконаний, що у разі зустрічі з Путіним він би домовився з ним про припинення вогню

РФ дуже несерйозно ставиться до реальних перемовин, хоча це була їх пропозиція, – Зеленський

Зеленський не проти, якщо про безумовне припинення вогню домовляться на рівні технічних груп без лідерів

Зеленський відправив делегацію в Стамбул на чолі з міністром оборони на зустріч з представниками РФ

Активність ворога зросла на новопавлівському, покровському та курському напрямках

Зустріч Зеленського і Ердогана завершилась

Журналісти продовжують чекати на можливу зустріч делегацій України та РФ у Стамбулі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА