Інтерфакс-Україна
11:45 28.07.2025

Литва витратила понад $2 млрд на закупівлі зброї у США

1 хв читати
Литва витратила понад $2 млрд на закупівлі зброї у США

Витрати Литви на закупівлю зброї в США перевищили $2 млрд, повідомила пресслужба литовського Міноборони.

"На сьогодні Литва інвестувала понад $2 млрд в американську зброю. Наразі понад 20% усіх оборонних закупівель Литви припадає на продукцію США", - йдеться в повідомленні.

"Зміцнення оборонної промисловості - спільна мета Литви та США. Литва запрошує американські компанії інвестувати в Литву, пропонуючи можливості спільного виробництва, "зелені коридори" та податкові пільги", - додали у відомстві.

Також повідомляється, що "восени цього року планується відкриття нової інфраструктури та навчальних баз для американських військ. Інвестиції Литви в ці проєкти перевищують $200 млн".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АМКУ надало дозвіл "Рієл девелопмент груп" на набуття контролю над девелопером одного з проєктів

ППО збила у липні 117 ракет та майже 3 тис ударних БпЛА – Повітряні сили ЗСУ

При розділені Мінкультури не треба плутати страткомунікації та інформполітику - Кравчук

Процедуру передачі ТОК Gulliver в управління консорціуму державних банків завершено

На вихідних в Україні тепла погода без опадів, подекуди – короткочасні дощі та грози

Повідомлено про підозру двом військовим РФ, які причетні до вбивства мирних жителів Бучі – генпрокурор

Сибіга у пʼятницю відвідає Польщу, проведе переговори із Сікорським

Послуга з отримання витягу про несудимість буде недоступна дві доби - МВС

На Закарпатті затримали фальшиву машину медевакуації, на якій намагалися перевезти за кордон ухилянта – ДПСУ

Розвідка оприлюднила дані чергового воєнного злочинця — командира бригади, що запускає "шахеди" по Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА