Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
14:52 26.02.2019

Верховний Суд відмовив Ю.Литвиненко у визнанні протиправності участі Зеленського в "Лізі Сміху" та порушенні фінансування його кампанії

1 хв читати

Верховний Суд України 25 лютого відмовив у задоволенні позову кандидата в президенти України, журналістки Юлії Литвиненко, в якому вона вимагала визнати протиправною передвиборною агітацією участь кандидата в президенти Володимира Зеленського як ведучого в телепередачі "Ліга Сміху" 15 лютого на телеканалі "1+1".

"Крім того, журналістка просила суд встановити факт порушення фінансування виборчої кампанії Володимира Зеленського. Верховний Суд визнав позов безпідставним і відмовив у його задоволенні в повному обсязі", - повідомляє у вівторок прес-служба В.Зеленського.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Україна працюватиме над наближенням зустрічі на рівні лідерів з США - Зеленський

Україна буде готова до виборів за 60-90 днів за умови безпеки з боку США та Європи

Зеленський: Коли наш ворог вважає, що було застосування "Нептунів" - нехай так і продовжує вважати

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

Італія активна в пошуку ідей і кроків для наближення миру – Зеленський після зустрічі з Мелоні

Зеленський за результатами роботи в Лондоні: найближчим часом будемо готові направити доопрацьовані документи в США

Верховний суд підтвердив законність стягнення активів у користуванні начальника одного з управлінь ДМС

Перебування арештованого обвинуваченого в скляній кабіні зали суду не порушує його права на захист – Верховний Суд

Зеленський запросив Папу Римського здійснити візит до України

Завершилася зустріч Зеленського та Папи Римського Льва XIV - ЗМІ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА