Інтерфакс-Україна
12:55 07.10.2025

Самп'єрто запропонує ПА ОБСЄ приєднатися до коаліції щодо повернення українських дітей, яких депортувала РФ

1 хв читати
Самп'єрто запропонує ПА ОБСЄ приєднатися до коаліції щодо повернення українських дітей, яких депортувала РФ

Президент Парламентської Асамблеї ОБСЄ Пере Хуан Понса Самп'єрто запропонує Асамблеї приєднатися до міжнародної коаліції щодо повернення українських дітей, яких депортувала Росія.

"Я хотів би оголосити сьогодні, що запропоную нашій Асамблеї офіційно приєднатися до міжнародної коаліції, яка працює над поверненням українських дітей", - сказав Самп'єрто на пленарному засіданні Верховної Ради у вівторок у Києві.

За словами Самп'єрто,  Росія за цей злочин мусить бути притягнута до відповідальності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих через нічну масовану атаку росіян на Запоріжжя зросла до одинадцяти – ОВА

Четверо цивільних отримали поранення внаслідок нічної ракетно-дронової атаки ворога на Запоріжжя – ОВА

Переговори Трампа й Сі Цзіньпіна в Південній Кореї завершилися - ЗМІ

Укрзалізниця повідомила про затримки поїздів через знеструмлення внаслідок ворожих атак у Миколаївській області

Трамп доручив розпочати випробування ядерної зброї США

Одна людина дістала зазнала поранень внаслідок атаки російських дронів на Бориспіль – КОВА

Гуртожиток і об'єкт інфраструктури уражені внаслідок масованої атаки ворога на Запоріжжя – ОВА

Екзит-пол на парламентських виборах у Нідерландах зафіксував незначну перевагу лівоцентристської D66 над ультраправою PVV - ЗМІ

Білоруські провокації в повітряному просторі Литви є частиною гібридних атак РФ проти Європи - Сибіга

Двоє цивільних поранено внаслідок атаки у Запорізькій області – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА