Інтерфакс-Україна
11:07 29.09.2025

У Львівській області стався землетрус

1 хв читати
У Львівській області стався землетрус

У Стрийському районі Львівської області в неділю, 28 вересня, було зафіксовано землетрус, повідомляє Головний центр спеціального контролю.

"28 вересня 2025 року Головним центром спеціального контролю зареєстровано землетрус в районі м. Стрий Стрийського району Львівської області магнітудою 3,0 (за шкалою Ріхтера) на глибині 4 км", - вказується у повідомленні.

За класифікацією землетрусів він належить до слабовідчутних.

Фахівці закликають жителів регіону, які відчули землетрус, повідомити про свої відчуття на сайті центру, оскільки це допоможе в уточненні енергетичних параметрів землетрусу.

ОСТАННЄ

Рятувальники ДСНС із Черкащини пройшли тренінги з першої допомоги від УЧХ

Голова МВС про зміни в оформленні документів для іноземців, які воюють у ЗСУ: Менше бюрократії, більше прав

Доставка підручників до шкіл майже завершена

Київрада розгляне збільшення допомоги військовим – Кличко

Сили оборони уразили вночі ГПЗ та диспетчерську станцію в Волгоградській області РФ

Окупанти використали касетні боєприпаси, щоб вдарити по селищу Львівка неподалік Краматорська, - 11 армійський корпус

Судитимуть екссекретаря Київради, який сприяв ухиленню від військової служби

Подано перші 100 заяв від переселенців на придбання житла з компенсацією 70% за програмою "єОселя"

Обшуки проводилися у прокурора, який розслідує справу детективів НАБУ, це викликає сумніви щодо об'єктивності – Офіс генпрокурора

Нацкомісія схвалила перелік тергромад, назви яких потребують приведення до стандартів держмови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА