Інтерфакс-Україна
14:12 16.04.2025

Відтепер в Gemini можна створювати відео за допомогою Veo 2

1 хв читати
Відтепер в Gemini можна створювати відео за допомогою Veo 2

Користувачі Gemini Advanced можуть генерувати та ділитися відео за допомогою найсучаснішої відеомоделі Veo 2, повідомляється на сайті Офіційного блога - Google Україна в середу.

"Щоб згенерувати відео, виберіть Veo 2 у випадаючому списку моделей в Gemini. Ця функція створює восьмисекундний відеокліп з роздільною здатністю 720p, який надається як MP4-файл у форматі 16:9 ландшафтної орієнтації", - йдеться в повідомленні.

Встановлено також місячний ліміт на кількість відео, які користувач може створити. В період закінчення ліміту користувач буде проінформований щодо подальшої можливості користуватись цією функцією.

Зазначається, що функція генерації відео стає доступною для передплатників Gemini Advanced по всьому світу як на веб-версії, так і на мобільних пристроях, починаючи із сьогоднішнього дня і протягом наступних кількох тижнів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До "Мрії" під’єднались уже понад 2,5 тис. шкіл - Федоров

Зеленський: Уже є перший мільйон заявок від українців у "Дії" на зимову підтримку

Через велике навантаження при подачі заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки" "Дія" може працювати нестабільно - сервіс

Трафік в мережі "Київстар" після удару РФ по енергетиці 8 листопада зріс більш ніж на 10% – до рекорду – CEO

Запуск 5G залежить від безпекової ситуації, але підготовка до аукціону ведеться

"Vodafone Україна" на тендері з викупу євробондів на $10,8 млн отримав заявок на суму в 8,7 раза більшу

Держрегулятор НКЕК потребує більшої фінансової незалежності та скасування юстування термінових рішень – голова

Ексзаступниця міністра оборони Черногоренко очолила Програму цифровізації ВККС

Кабмін запускає Координаційний штаб звʼязку

Уряд України та Mastercard підписали меморандум для прискорення реалізації цифрової стратегії країни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА