Інтерфакс-Україна
16:32 07.05.2025

Шмигаль доручив прискорити приватизацію "Сумихімпрому"

1 хв читати
Шмигаль доручив прискорити приватизацію "Сумихімпрому"

Премʼєр- міністр України Денис Шмигаль доручив прискорити приватизацію ПАТ "Сумихімпром".

"Доручив прискорити приватизацію ПАТ "Сумихімпром" для залучення стратегічних інвесторів й унормувати питання сплати податків на землі сільськогосподарського призначення, де розташовані фортифікаційні споруди", - написав Шмигаль в телеграм-каналі по результатам візиту з урядовою командою в Сумську область.

Також, за його словами, уряд працює над питанням сплати податків релокованими підприємствами за місцем реєстрації у прифронтових областях і не допущення ліквідації індустріальних парків в таких регіонах.

"Мінрозвитку та Держагентство відновлення мають спільно відпрацювати з Сумщиною потреби кожної громади", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

Насіров вийшов з-під варти під внесену за нього заставу в 40 млн грн - ЗМІ

За дві доби "перемир'я" РФ не припинила обстрілювати Сумщину, загинули троє цивільних та семеро поранені - ОВА

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

Посольство США попереджає про загрозу значної повітряної атаки

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

Єрмак обговорив з Рубіо припинення вогню та перспективи мирного врегулювання

Білий дім: США сподіваються, що Росія та Україна погодяться на 30 денне перемир'я

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА