Інтерфакс-Україна
22:01 07.08.2025

Відстрочка для вчителів в "Резерв+" поки технічно неможлива

1 хв читати
Відстрочка для вчителів в "Резерв+" поки технічно неможлива
Фото: Міноборони України

Працівники закладів загальної середньої освіти станом на серпень 2025 року поки не зможуть оформити відстрочку через застосунок "Резерв+", повідомляє пресслужба міністерства освіти України.

"Наголошуємо: відомості про працівників закладів загальної середньої освіти не вносять до ЄДЕБО. Це означає, що оформити відстрочення через застосунок "Резерв+" для них наразі технічно неможливо", - ідеться в повідомленні.

У відомстві відзначають, що оформити відстрочку через застосунок наразі можуть наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники закладів вищої, фахової передвищої, професійної освіти та наукових установ, відомості про яких містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).

Разом з тим зазначається, що водночас працівники закладів загальної середньої освіти, як і представники інших категорій, можуть оформити відстрочку відповідно до визначених норм законодавства.

Для цього потрібно звернутися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) з повним пакетом документів.

"Міністерство освіти і науки України продовжує взаємодіяти з іншими органами державної влади щодо цифровізації процедур, які стосуються працівників сфери освіти, зокрема закладів загальної середньої освіти", - сказано в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль пропонує долучити Україну до ініціативи з розмінування Чорного моря за участі Болгарії, Туреччини та Румунії

Керівник ЦПД: Уся інформація в медіа про "домовленості" щодо України – це вигадки

Україна та ЄС обговорили потреби у фінансуванні ОПК на 2025-2026 рр.

Міжнародний арбітражний трибунал припинив провадження за позовом компанії Коломойського проти України на $700 млн

Перший переговорний кластер до вступу в ЄС для України та Молдови має бути відкритий одночасно – розмова Зеленського і Туска

В Україні на вихідних очікуються короткочасні дощі, місцями грози

Глава МЗС Фінляндії: США повинні ввести санкції проти Росії

Керівники антикорупційних органів: Наступним кроком впливу може бути спроба заміни керівників НАБУ і САП

Директор НАБУ: Правоохоронець, у якого проводили обшук, погрожував "обраткою", фіксуємо такі натяки

"ДТЕК" за дві доби відновив електропостачання для 170 тис. абонентів на Київщині після негоди

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА