Інтерфакс-Україна
12:53 22.11.2025

Зеленський у День пам'яті жертвам голодоморів: Ми захищали, захищаємо й будемо захищати Україну, в нашому домі Росія точно не буде господарем

1 хв читати
Зеленський у День пам'яті жертвам голодоморів: Ми захищали, захищаємо й будемо захищати Україну, в нашому домі Росія точно не буде господарем
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський у День пам'яті жертвам голодоморів закликав до єдності та попросив "запалити свічку біля свого вікна в памʼять про всіх дітей, жінок і чоловіків, які загинули від штучного голоду".

"Сьогодні, о 16-й годині, усюди, де є українці, біля вікон горітимуть свічки пам’яті. Ці мільйони доказів пам’яті про жертв одного з найстрашніших злочинів в історії людства скажуть про те, що українці не забули мільйонів убитих Голодомором і ніколи не пробачать Москві цей геноцид", - написав він у телеграм-каналі.

Зеленський зазначив, що "ми всі знаємо, як і чому мільйони наших людей загинули, заморені голодом, мільйони не народилися. І ми знову захищаємося від Росії, яка не змінилася й знову несе смерть. Ми маємо бути єдині в нашому захисті так само, як ми єдині у збереженні нашої національної пам’яті".

"Вічна пам’ять усім жертвам голодоморів-геноцидів. Сьогодні, о 16:00, де б ви не були – в Україні чи за кордоном, – запаліть свічку біля свого вікна в памʼять про всіх дітей, жінок і чоловіків, які загинули від штучного голоду. Ми захищали, захищаємо й будемо захищати Україну завжди. Тому що лише тут наш дім. І в нашому домі Росія точно не буде господарем".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА