Інтерфакс-Україна
17:50 28.09.2025

Повідомлення про мінування надходять із закордонних дільниць на парламенських виборах Молдови - МЗС

1 хв читати

Міністерство закордонних справ Молдови заявило про надходження повідомлень з-за кордону щодо мінування на дільницях по виборам парламенту Республіки

"Попередження про бомби почалися саме так, як і попереджали раніше власті, що це станеться в рамках втручання Російської Федерації у виборчий процес в Республіці Молдова", - йдеться у дописі МЗС Молдови у соцмережі Фейсбук.

Зазначаються, що такі випадки зафіксовані в Брюсселі (Бельгія), Римі, Генуї (Італія), Бухаресті (Румунія), Ешвіллі (США) та Аліканте (Іспанія).

"Державні інституції підготувалися до такого сценарію, ми встановили чіткі процедури та співпрацюємо з нашими партнерами з інших держав, щоб виборчий процес не постраждав. Просимо всіх громадян дослухатися до рекомендацій влади, офіційної інформації та продовжувати чесне голосування",- заявили дипломати.

Крім того, вони запевнили, що камери спостереження за виборчими процесами, розміщені у виборчих дільницях, функціонують і стежать за виборчими інструментами, щоб вони залишалися неушкодженими до відновлення виборчих процесів.

У неділю у Молдові відбуваються парламентські вибори. На цих виборах уперше діє опція поштового голосування для громадян Молдови в 10 країнах. Загалом за кордоном - 301 дільниця в 41 країні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Майже 100 тис. музейних предметів евакуйовано з прифронтових регіонів з початку року

Ексвіцепрем'єр Чернишов перебуває в Україні, від слідства не ухиляється – директор НАБУ

Прем’єрка Данії перед початком неформального саміту ЄС: Війна в Україні – це загроза всім нам

Загуменний: Відрядження мали винятково службовий характер, підтверджувальні документи є

У МЗС відбулася зустріч з новим заступником глави дипмісії США в Україні, йшлося і про ситуацію на ЗАЕС

Похолодання продовжиться в четвер, пройдуть дощі, потеплішає у п'ятницю

Понад 200 тис. заявок подано на виплату "Пакунок школяра"

МЗС Естонії: Росія повинна припинити ядерний терор та повернути ЗАЕС під контроль України

Зеленський доручив з'ясувати причини жахливих наслідків негоди в Одесі, 3 жовтня очікує на доповідь

Зеленський присвоїв відзнаку "Місто-герой України" 16 містам

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА