Інтерфакс-Україна
19:12 11.03.2025

В Івано-Франківську біля вокзалу пролунав вибух, є постраждалі

1 хв читати
В Івано-Франківську біля вокзалу пролунав вибух, є постраждалі

 Вибухи пролунали в місті Івано-Франківськ у вівторок ввечері, є постраждалі, повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

"В Івано-Франківську пролунали вибухи. На місці подій працюють відповідні служби. Попередньо є постраждалі. Унаслідок одного з вибухів відбулося загорання покрівлі багатоповерхівки, яку ліквідовують вогнеборці", - написала вона в Телеграм, пообіцявши надати уточнену інформацію згодом.

За даними ЗМІ, вибух пролунав поблизу залізничного вокзалу, на місці працюють поліцейські та рятувальники. У місцевих пабліках поширюється відео та інформація, що внаслідок вибуху гранати начебто одна людина загинула, ще один чоловік отримав тяжкі поранення. Є також повідомлення про трьох постраждалих.

"Укрзалізниця" (УЗ) повідомила, що пасажири та працівники вокзалу внаслідок вибуху не постраждали, поїзди курсують за графіком.

"Вибухи в Івано-Франківську, про які пишуть телеграм-канали сталися поза межами вокзалу. На залізничному вокзалі лише було чути звук від вибуху. Пасажири та працівники вокзалу не постраждали", - повідомляється в Телеграм-каналі УЗ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦРУ підтвердило серйозну шкоду іранській ядерній програмі

Трамп закликав до ліквідації "Голосу Америки", назвавши його "лівацькою катастрофою"

Загинув чоловік, поранений внаслідок удару по Таврійському Херсонської області

Адміністрація Трампа скоротить обмін розвідданими з Конгресом після витоку про удари по Ірану

Зеленський подякував ПАРЄ за підтримку створення Спеціального трибуналу щодо агресії РФ

Російська авіація вдарила по Таврійському на Херсонщині, поранено чоловіка – ОВА

Україна та НАТО посилюють співпрацю у сфері безпілотних систем – підсумки конференції JATEC у Таллінні

Сибіга: Путін і його спільники повинні знати, що правосуддя неминуче

Треба зосередитися на інструментах, які чинитимуть тиск на РФ і змусять її сісти за стіл переговорів - Зеленський

Справедливість потребує інструменту. Трибунал — саме для цього — Стефанчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА