Інтерфакс-Україна
02:55 26.10.2025

Трамп заявив, що зустрінеться з Путіним, якщо буде впевнений в укладенні угоди

1 хв читати

Президент США Дональд Трамп заявив, що умовою його зустрічі з Путіним буде впевненість, що в результаті буде укладено угоду про припинення вогню в Україні. Про це Трамп сказав, відповідаючи на питання журналістів на борту Air Force One у суботу.

"Нам потрібно бути впевненими, що ми укладемо угоду. Я не збираюся марнувати свій час. У мене завжди були чудові стосунки з Володимиром Путіним, але це було розчарування. Я думав, що це відбудеться задовго до миру на Близькому Сході", - сказав Трамп у відповідь на питання, що повинен зробити Путін, аби він перепризначив зустріч.

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=X_O8v7bS50Q

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Херсоні загинула жінка, ще четверо осіб постраждали через ворожий обстріл

Мерц: G7 та Німеччина підтримують Україну в питаннях ППО та відновлення зруйнованої енергоінфраструктури

Більшість муніципальних кінотеатрів Києва потребують модернізації, частина не функціонує через незадовільний стан - Культурний кластер

У Сухопутних військах очікують позбутися черг біля ТЦК з 1 листопада у зв’язку зі змінами в оформленні відстрочок

Атаки РФ призвели до нових знеструмлень, анонсовані на всю добу обмеження е/е зберігаються – "Укренерго"

На Львівщині розслідують ДТП, у якій загинуло четверо військових

СБУ та Нацполіція затримали агентку ФСБ, яка коригувала ворожі атаки по енергооб'єктах Вінниччини

Кабмін затвердив вимоги щодо боротьби з лудоманією

КМІС: 63% респондентів вважають, що українці долають суперечності та йдуть шляхом до згуртованої нації, частка оптимістів щодо майбутнього зросла до 56%

У Донецькій області загинули 8 цивільних, 19 зазнали поранень через обстріли окупантів минулої доби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА