Інтерфакс-Україна
15:43 21.11.2025

Колишньому депутату Київради повідомлено про підозру в ухиленні від сплати податків на майже 12 млн грн

1 хв читати

Правоохоронці заочно повідомили про підозру колишньому депутату Київської міської ради про підозру в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах, повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

"Київською міською прокуратурою колишньому депутату Київської міської ради, який зараз є адвокатом, заочно повідомлено про підозру в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах", - йдеться у повідомленні прокуратури у телеграм-каналі у п'ятницю.

Повідомляється, що досудовим розслідуванням встановлено, що колишній депутат придбав 48 квартир в елітних ЖК міста Києва, частину з яких продав на загальну суму 68 млн грн. При цьому він не сплатив податки з укладених угод на майже 12 млн грн.

Відтак дії чоловіка кваліфіковано за ч. 3 ст. 212 КК України, а саме як ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводять слідчі ТУ БЕБ у місті Києві.

У повідомленні не називають ім’я фігуранта. Ймовірно, мова йде про Дениса Комарницького, який у березні 2025 року, перебуваючи у розшуку у справі корупції в земельній сфері Києва, виїхав за кордон. НАБУ оголосило його у міжнародний розшук. За даними ЗМІ, у березні Комарницький перебував в Австрії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони знищили 85 повітряних цілей противника, було влучання 69 БпЛА та однієї балістичної ракети – Генштаб ЗСУ

Україна запровадить відшкодування внесків для меценатів у сфері культури в 2026р - Бережна

На Донеччині з лінії фронту за добу евакуйовано 231 людину, у тому числі 14 дітей - ОВА

Міненерго вказує на тенденцію до покращення енергоспоживання та в окремих регіонах зменшення графіків обмежень

Кабмін погодив створення ІП "Носівські господарства" в Чернігівській області з майбутнім виробництвом варення і компотів

На Одещині внаслідок російських атак пошкоджено енергетичні об’єкти та житлові будинки – МВС

IWG plc анонсував відкриття Spaces в BOSTON Creative House

СБУ зупинила роботу нафтовидобувної платформи РФ у Каспійському морі - джерело

Суд розгляне позов про стягнення в дохід держави майже 3 млн грн необґрунтованих активів посадовця ЗСУ

Водії зможуть зафіксувати ДТП по європротоколу в "Дії" без виклику поліції вже з першого кварталу 2026 – Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА