Інтерфакс-Україна
13:14 11.10.2025

Три поїзди далекого сполучення відновили рух після перевірки інформації про мінування - УЗ

1 хв читати
Три поїзди далекого сполучення відновили рух після перевірки інформації про мінування - УЗ

У суботу, 11 жовтня, зранку були отримані повідомлення про замінування трьох поїздів далекого сполучення, після перевірки вибухових речовин не виявлено, повідомило АТ "Укрзалізниця" у телеграм.

Поїзди №68/20 Київ — Варшава, №733 Дніпро — Київ, №748 Тернопіль — Київ були вимушено зупинені. Пасажирів висаджено та відведено на безпечну дистанцію.

Вибухотехніки та співробітники правоохоронних органів обстежили потяги на предмет вибухівки. Вибухових речовин не виявлено.

"Поїзди відновили рух. Затримка склала менше години", - йдеться у повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Великобританія "готова витратити понад GBP 100 млн" на можливе розгортання британських військ в Україні – міністр оборони

Кількість постраждалих у Харкові внаслідок нічної авіаатаки зросла до 11

Статистика доставки підручників за новим механізмом змушує замислитися над його ефективністю - голова комітету Ради

Глава Мінфіну США: Європа повинна взяти на себе лідерство у посиленні економічного тиску G7 на Росію

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено тепло- та енергетичний об’єкти

Ворог атакував Херсонщину, три людини постраждали

Бійці ССО знищили ворожі штурмові групи на півночі Слобожанщини

Сили оборони знищили 58 із 98 ворожих цілей під час нічної атаки, зафіксовано влучання 37 БпЛА на 10 локаціях - Повітряні сили

РФ атакувала критичну інфраструктуру Черкащини, пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури та трансформатор

Зустріч Трампа з Путіним може відтермінуватися

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА