Інтерфакс-Україна
20:13 01.08.2025

Україна чекає на візит місії МВФ наприкінці серпня – розмова Свириденко з Георгієвою

1 хв читати
Україна чекає на візит місії МВФ наприкінці серпня – розмова Свириденко з Георгієвою

Україна чекає на візит місії Міжнародного валютного фону (МВФ) наприкінці серпня, заявила премʼєр-міністр України Юлія Свириденко по результатам розмови з директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою.

"Сьогодні, вперше як прем'єр-міністр, я мав розмову з Крісталіною Георгієвою, директором-розпорядником МВФ. Я вдячна за теплі слова підтримки та співчуття після вчорашнього російського обстрілу Києва", - написала Свириденко у соцмережі Х.

За її інформацією, були обговорені подальші кроки у співпраці з МВФ.

"Наразі українська команда працює над проектом бюджету на 2026 рік. Разом з нашими партнерами ми шукаємо рішення для покриття фінансових потреб нашої країни в умовах війни та продовження реформ", - зазначила Свириденко.

"Ми з нетерпінням чекаємо на візит місії Фонду до Києва наприкінці серпня. Попереду місяці інтенсивної роботи та переговорів. Ми розраховуємо на підтримку та продовжуємо дотримуватися своїх зобов'язань", - йдеться у дописі премʼєр-міністра.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль обговорив будівництво заводу в Україні з керівником Rheinmetall Group Паппергером

ЄБРР здійснює набір до групи з підтримки НКРЕКП у впровадженні проєкту зі створення IT-системи REMIT

Поранений через ворожий обстріл прифронтової Ківшарівки на Харківщині помер - прокуратура

Afina Group планує відновлення та модернізацію придбаного на аукціоні ПрАТ "Вінницяпобутхім"

Стефанчук і Кідава-Блонська підтвердили одностайність парламентів щодо принципу "нічого про Україну без України"

Раді пропонують дозволити мобілізованим віком від 55 років служити поза зонами бойових дій

Мультирахункова "Дія.Картка" для отримання держвиплат запрацювала в трьох банках

У Києві презентували книгу, присвячену загиблим співробітникам пенітенціарної служби

Зеленський прибув з візитом до Берліна

Апеляційний суд Онтаріо підтвердив необмежену компенсацію "МАУ" сім’ям загиблих зі збитого Іраном у 2020 р. літака

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА