Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
19:26 22.03.2019

СБУ в стислі терміни надасть правової оцінки візиту Бойка і Медведчука до прем'єр-міністра РФ

2 хв читати
СБУ в стислі терміни надасть правової оцінки візиту Бойка і Медведчука до прем'єр-міністра РФ

Служба безпеки України в межах своєї компетенції в стислі терміни дасть правову оцінку, як візиту громадян України - кандидата в президенти Юрія Бойка і лідера руху "Український вибір - Право народу", члена партії "За життя" Віктора Медведчука до одного з лідерів країни-агресора, так і їхнім заявам, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-центрі СБУ.

"Водночас, ми не виключаємо можливого зв'язку цієї події з попередженим СБУ в Харкові терористичним актом у метрополітені", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-центрі СБУ в п'ятницю з посиланням на слова глави Служби безпеки України Василя Грицака.

"Сьогодні наявні в СБУ матеріали свідчать, що спецслужби РФ будь-яким способом намагаються відволікти увагу громадськості від розкритих корупційних схем фінансування виборів в інтересах одного з кандидатів у президенти України, який влаштовував раніше і влаштовує зараз Кремль. Для цього Росія, відкрито жертвуючи малим, щоб змусити СБУ - за термінологією спецслужб - "переключитися на негідний об'єкт", щоб сприяти приведенню до влади тих, хто влаштовує особисто Володимира Путіна (президента Росії Володимира Путіна - І Ф)", - цитує В.Грицака прес-центр спецслужби.

Раніше цього дня кандидат в президенти України, один із засновників "Опозиційної платформи - За життя" Ю.Бойко і голова політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук провели зустріч в Москві з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і главою "Газпрому" Олексієм Міллером і обговорили питання газу.

В ході переговорів О.Міллер підтримав пропозицію В.Медведчука повернутися до ідеї про створення консорціуму з управління газотранспортною системою України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Мінфін США вводить санкції проти "Роснєфті" та "Лукойла" та закликає Москву негайно погодитися на припинення вогню

Безробітний житель Київщини отримав 15 років тюрми за диверсії на Укрзалізниці

СБУ продемонструвала нове покоління морських дронів Sea Baby

СБУ повідомляє про знищення двох літаків-перехоплювачів українських дронів на ТОТ

Ще один навідник російських КАБів на лінії оборони Харкова проведе 15 років за гратами - СБУ

СБУ затримала киянина, який передавав ворогу локації ППО та аеродромів на Київщині та Полтавщині

США поки що відмовляються приєднуватися до плану G7 щодо використання заморожених російських активів

Сили оборони збили 40 із 62 ворожих БПЛА

СБУ затримала лікаря, клірика та ексохоронця соратника Медведчука за організацію схем для ухилянтів

Мерц вважає, що конкретне рішення щодо використання активів РФ буде ухвалено за три тижні

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА