Інтерфакс-Україна
14:41 15.06.2020

Зеленський вніс законопроект про всеукраїнський референдум із порушенням регламенту, що ставить під сумнів його конституційність - Рабінович

1 хв читати
Зеленський вніс законопроект про всеукраїнський референдум із порушенням регламенту, що ставить під сумнів його конституційність - Рабінович

Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект №3612 "Про народовладдя через всеукраїнський референдум" із порушенням регламенту, оскільки він є альтернативним до раніше зареєстрованого законопроекту №3177 "Про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою" і порушує терміни подання альтернативних ініціатив, що ставить під знак питання його конституційність, заявив співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович.

"5 березня 2020 року до Верховної Ради було подано й зареєстровано законопроект №3177 про всеукраїнський референдум. Остаточний термін подання альтернативного законопроекту минув 25 березня. Отже, президент запізнився на 76 діб. Ст.100 регламенту ВРУ врегулює поняття альтернативний законопроект, ознайомтеся з цим законом (...). Зрозумійте мене правильно, у разі порушення порядку реєстрації цього законопроекту призведе до порушення порядку його розгляду, що, у свою чергу, призведе до визнання його неконституційним", - розповів Рабинович на засіданні погоджувальної ради парламенту в понеділок.

За словами співголови фракції "ОПЗЖ", співробітники апарату не могли не помітити порушення регламенту під час реєстрації документа в парламенті.

"Я прошу розслідувати чинення незаконного тиску на співробітників апарату Верховної Ради, оскільки співробітники мають значний досвід роботи й не могли не помітити альтернативність проекту, і зобов'язані були відмовити в його реєстрації відповідно до ч.2, ст.192 регламенту ВРУ", - додав нардеп.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА