Інтерфакс-Україна
09:39 05.08.2025

Мінкультури в Японії порушило питання створення Технічного фонду підтримки регіональних медіа України

1 хв читати
Мінкультури в Японії порушило питання створення Технічного фонду підтримки регіональних медіа України

В.о. міністра культури та стратегічних комунікацій України Тетяна Бережна під час візиту в Японію порушила питання створення Технічного фонду підтримки регіональних медіа України.

"Основними темами переговорів стали підтримка з боку Японії у сфері захисту культурної спадщини України, подолання наслідків російської агресії в медіасекторі, а також активізація співпраці в межах новоствореного Альянсу культурної стійкості", - йдеться в повідомленні Мінкультури по результатам зустрічей Бережної з міністром закордонних справ Японії Такеші Івая та віце-президентом Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) Кацурою Міядзакі у Токіо (Японія).

Зазначається, що Українська сторона також порушила питання створення Технічного фонду підтримки регіональних медіа України, особливо важливого на фоні припинення американського фінансування (USAID). 

"Така підтримка є критичною для виживання місцевих медіа на прифронтових і деокупованих територіях, що зазнають безперервних атак та втрат", - додали у відомстві.

Повідомляється, що під час зустрічі з віце-президентом JICA Міядзакі було відзначено вагомий внесок японської сторони у підтримку Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ), зокрема, завдяки другій фазі проєкту, що триває до 2026 року, НСТУ отримала нове технічне обладнання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський може бути залучений до зустрічі Трампа і Путіна на Алясці 15 серпня — ЗМІ

Франція вітає домовленість щодо відносин Вірменії та Азербайджану, досягнуту у Вашингтоні

Індія скорочує закупівлі російської нафти та збільшує імпорт з інших країн — ЗМІ

Ворог окупував Новохатське та Толстой, просунувся поблизу кількох населених пунктів — DeepState

США, Україна та європейські союзники готують зустріч у Британії перед самітом Трампа та Путіна – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Балаклійська громада зазнала атаки дронами: влучання в приватне домоволодіння та нежитлову будівлю

Внаслідок обстрілу БПЛА по Чугуєву відомо про двох постраждалих та пошкодження багатоквартирного будинку

Москва підтверджує проведення зустрічі Путіна і Трампа на Алясці - ЗМІ

Путін запропонував США припинення війни в обмін на контроль над Східною Україною — ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА