Інтерфакс-Україна
12:58 17.09.2025

Проєкт держбюджету-2026 буде представлено в Раді 19 вересня

1 хв читати
Проєкт держбюджету-2026 буде представлено в Раді 19 вересня

Проєкт закону "Про Державний бюджет України на 2026 рік" буде представлено у Верховній Раді в п'ятницю, 19 вересня, повідомив народний депутат Ярослав Железняк (фракція "Голос"),

"У пʼятницю буде представлення Бюджету", - написав він у телеграм у середу.

Железняк також повідомив, що міністерства економіки, освіти, соцполітики та відновлення доповідатимуть парламентарям щодо їх видатків окремою процедурою.

"Рада тільки що проголосувала процедурне рішення (155) - щоб окремо було заслухано наступних розпорядників коштів щодо їх видатків: Міністерство економіки; Міністерство освіти; Міністерство соцполітики та Мінвідновлення. Рішення набрало необхідну кількість голосів", - додав Железняк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В аеропорту Гонконгу через наближення тайфуну "Рагаса" скасували понад сотню рейсів

Київська ОВА хоче залучити гуманітарний фонд принца Саудівської Аравії до участі у добудові школи у с.Гора у Бориспільському районі

Білецький: Найбільш короткий шлях до перемир’я –– позитивні зрушення на фронті

Три чверті українців підтримують вступ України до Євросоюзу, проти 6% – соцопитування ТІ

Прем'єр Данії назвала інцидент із дронами в аеропорту Копенгагена найсерйознішою атакою на інфраструктуру країни

Технічні труднощі в Резерв+ тимчасові, обмін даними буде відновлено найближчим часом – Міноборони

Суд відмовив УПЦ (МП) у застосуванні заходів забезпечення позову у справі про припинення діяльності Церкви

Нічні приморозки очікуються в Україні вже цього тижня

Три людини загинули, 13 – зазнали поранень через російські обстріли Донеччини у понеділок

Безробітний з Хмельницького коригував ворожі атаки по аеродромах та енергооб’єктах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА