Інтерфакс-Україна
16:47 28.07.2025

"Батьківщина" зареєструє у Раді альтернативний президентському законопроєкт щодо посилення повноважень НАБУ та САП

1 хв читати
"Батьківщина" зареєструє у Раді альтернативний президентському законопроєкт щодо посилення повноважень НАБУ та САП

Фракція "Батьківщина" подасть до парламенту альтернативний президентському законопроєкт, щодо посилення повноважень НАБУ та САП, повідомляє сайт політичної сили з посиланням на лідера партії Юлію Тимошенко.

"Ми пропонуємо створити Національну асамблею, яка могла б складатися з героїв України, які брали участь у бойових діях. У нас їх сьогодні 211, живих. І щоб вони призначали керівництво антикорупційних органів. По-перше, це абсолютні моральні авторитети країни. А по-друге, ці люди ближче за всіх стикнулися з корупцією – коли через корупцію не вистачає зброї, боєприпасів, немає нормального одягу, погане харчування тощо", – цитує сайт Тимошенко в ефірі телеканала "Еспресо.TV".

Вона нагадала, що наразі усі антикорупційні органи призначає Міжнародна дорадча рада, яка складається з іноземних громадян, "мету роботи яких ми в Україні взагалі не знаємо".

Лідерка "Батьківщини" додала, що створити Національну асамблею міг би парламент, а участь у ній була б добровільною.

"Наші герої, послухавши усіх кандидатів, могли б голосуванням вибрати найдостойнішого. Треба дати їм можливість, замість цієї нікому незрозумілої міжнародної дорадчої ради, перезавантажити НАБУ, САП, Антикорупційний суд. Це, на мою думку, повністю змінить якість запобігання будь-яким корупційним діям", – наголосила Тимошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зустріч Трампа та Путіна попередньо запланована на кінець наступного тижня, про участь в ній Зеленського невідомо

Заступник міністра соцполітики Василенко та заступник міністра освіти Винницький звільнені з посад

Евакуація двох виправних колоній та слідчого ізолятора розпочата в Запорізькій області - правозахисники

РФ уночі атакувала нафтобазу SOCAR на Одещині, поранені четверо працівників – ЗМІ

Зеленський поінформував прем'єр-міністра Чехії щодо зусиль для забезпечення реального миру

СБУ на Рівненщині викрила чергову схему ухилення від мобілізації через фейковий коледж

У наркологічному медзакладі в Харкові на зарплату "мертвим душам" витратили понад мільйон гривень - прокуратура

РФ цілеспрямовано дезінформує світ про наявність погодженого без України плану завершення війни - ЦПД

У Херсоні померла поранена через російський обстріл жінка – ОВА

Рада ЄС ухвалила надання Україні EUR3,056 млрд в рамках Ukraine Facility - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА