Інтерфакс-Україна
09:06 14.11.2025

Кількість постраждалих від ворожої атаки на Київщині зросла до шести, серед них дитина — ОВА

1 хв читати
Кількість постраждалих від ворожої атаки на Київщині зросла до шести, серед них дитина — ОВА

Кількість постраждалих унаслідок ворожої атаки по Київській області зросла до шести, серед травмованих – одна дитина, повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник.

Зафіксовані руйнування у п’яти районах області. Під ударом опинилися приватні будинки, складські та виробничі приміщення, а також автомобілі цивільних.

У Фастівському районі постраждав чоловік 1985 року народження. Із множинними ранами плеча його госпіталізовано до місцевої лікарні.

"У Вишгородському районі травмовано трьох. У чоловіка 47 років різана рана передпліччя. Його госпіталізовано у місцеву лікарню. У дитини 7 років травма обличчя. Також травмовано чоловіка 56 років. З діагнозом забійна рана лобної ділянки голови його також госпіталізовано до лікарні", - інформує Калашник у Телеграм.

У Бучанському районі у жінки 1969 року народження діагностовано посічену руку, у Білій Церкві постраждав чоловік 1970 року народження. Його госпіталізували з термічними опіками тіла.

"Вся необхідна медична допомога надається", — поінформував Калашник.

"Атака продовжується. Перебувайте у безпечних місцях. Бережіть себе та своїх близьких", — закликав начальник ОВА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До 83 зросла кількість жертв пожежі в Гонконгу, ще 250 – зникли безвісти

Зеленський та очільниця МЗС Латвії обговорили оборонну підтримку України

"Укренерго" застосовуватиме погодинні відключення у п'ятницю на рівні четверга та середи - від 0,5 до 2,5 черг

У Запорізькій області росіяни вбили п'ятьох українських захисників, що потрапили у полон, - Офіс генпрокурора

Зеленський та прем'єр Нідерландів обговорили дипломатичну ситуацію, що склалася після зустрічей у Женеві

Комітет етики НАЗЯВО виявив плагіат у дисертації ректора Таврійського національного університету Бортняка

Зеленський та прем'єр Нідерландів обговорили підтримку України та посилення тиску на РФ

Україна 27 листопада в односторонньому порядку передала Росії 14 цивільних осіб – проєкт "Хочу жить"

УЧХ взяв участь у зустрічі Консультативної групи донорів у Стокгольмі

Посол ЄС про "Коаліцію укриттів": Ми не починаємо з нуля, захисні споруди будуються в рамках "Ukraine Facility"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА