Інтерфакс-Україна
10:53 25.05.2025

У Тернополі через атаку РФ пошкоджені сім багатоповерхівок та 10 підприємств

1 хв читати
У Тернополі через атаку РФ пошкоджені сім багатоповерхівок та 10 підприємств
Фото: ДСНС

У Тернополі пошкоджено 7 багатоповерхівок та 10 підприємств через атаку РФ, повідомляє начальник Тернопільської ОВА В'ячеслав Негода.

"Згідно з попередньою інформацією, зафіксовано пошкодження 7 багатоквартирних житлових будинків та 10 підприємств", - йдеться у повідомленні.

Він зазначив, що вже ліквідували пожежу, яка виникла на одному з промислових підприємств у Тернополі через нічну атаку ворога. Попередньо, жертв та постраждалих немає. До ліквідації пожежі залучали 68 рятувальників, 16 одиниць техніки.

Наразі у місті здійснюють обстеження пошкоджень інфраструктури на прилеглій до промислового об'єкта території.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаби США, Євросоюзу та України розробляють шляхи військової підтримки переговорів про мир - Сирський

Україна та Британія обговорили дієві гарантії безпеки від Європи та США, домовилися про продовження партнерства

Можливість встановлення миру в України стане зрозумілою за два тижні, після цього вірогідна зміна тактики - Трамп

Трамп має намір вийти на патрулювання вулиць Вашингтона разом із поліцейськими та військовослужбовцями

Сили оборони відбивають спроби окупантів просунутися в Степногірську Запорізької області – DeepState

Удар РФ по заводу в Мукачеві був показовим ударом по американській власності та інвестиціям – Зеленський

Єврокомісар Кос засудила російські атаки по цивільному населенню в Україні

Грем має намір просувати визнання Росії державою, що підтримує тероризм, через викрадених в Україні дітей

Зеленський анонсував щоденні кроки партнерів на підтримку України

Сіярто пропонував етнічним угорцям Закарпаття допомогу після удару РФ по Мукачеву – Орбан

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА