Інтерфакс-Україна
21:50 15.04.2025

Київрада ухвалила рішення про безоплатне одноразове харчування для дітей захисників і захисниць, Героїв Небесної Сотні та учасників АТО/ООС у комунальних закладах освіти

1 хв читати
Київрада ухвалила рішення про безоплатне одноразове харчування для дітей захисників і захисниць, Героїв Небесної Сотні та учасників АТО/ООС у комунальних закладах освіти

Київрада у вівторок на пленарному засіданні ухвалила рішення, відповідно до якого діти захисників і захисниць, Героїв Небесної Сотні та учасників АТО/ООС, які навчаються в комунальних закладах дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти, будуть забезпечуватись одноразовим харчуванням за рахунок бюджету столиці і ця пільга вже не буде обмежена дією воєнного часу, повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації.

Як зазначила депутатка Київради, одна з ініціаторів рішення Олеся Зубрицька, таке рішення є своєрідною подякою нашим захисникам і захисницям та слугуватиме посиленням підтримки їхніх родин.

"Ухвалене рішення дозволить забезпечити безоплатним харчуванням за кошти бюджету Києва дітей Захисників і Захисниць України, учасників АТО/ООС, Героїв Небесної Сотні, постраждалих учасників Революції Гідності, а також дітей з родин полонених, зниклих безвісти або загиблих військовослужбовців незалежно від місця реєстрації їхніх батьків. Ми усунули прогалини, які раніше не дозволяли отримувати ці пільги дітям, які навчаються в комунальних садочках, школах, професійно-технічних і фахових передвищих закладах освіти Києва, оскільки батьки не мали київської реєстрації", – підкреслила Зубрицька.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одного цивільного поранено внаслідок ворожого артилерійського обстрілу Куп'янська – прокуратура

Нардеп Жупанин підтвердив призначення Корецького главою "Нафтогазу"

АРМА перевірить інформацію щодо вартості активів виробника "Моршинської" у ВАКС і СБУ

Поліцейський загинув на Миколаївщині через підрив гранати, ще троє дістали поранень

НР "Нафтогазу" призначила керівником компанії главу "Укрнафти" Корецького за результатами конкурсу

МЗС України вважає заяви президента Трампа частиною стратегії для досягнення миру

На Харківщині підірвалась машина механізованого розмінування

Єрмак: перемир‘я потрібне не для параду, а для реального і стійкого миру

У Києві тимчасово обмежать рух пішоходів в підземних переходах на Майдані Незалежності та Європейській площі – КМДА

НБУ визнав репутацію Порошенка небездоганною через санкції, стверджують його адвокати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА