Інтерфакс-Україна
11:17 15.09.2024

У Миколаївській області росіяни вранці обстріляли з FPV-дрона автомобіль і мікроавтобус, 2 поранених - ОВА

1 хв читати

Війська РФ продовжують обстріли цивільного населення з ударних БПЛА, у неділю вранці в Миколаївській області було атаковано автомобіль і мікроавтобус, постраждало двоє людей, повідомив голова обласної військової адміністрації Віталій Кім.

"Зранку росіяни з використанням FPV-дронів обстріляли легковий автомобіль і мікроавтобус у Куцурубській громаді. Унаслідок чого поранення дістали двоє людей. 62-річному чоловіку допомогу надано на місці, від госпіталізації відмовився, 58-річного чоловіка госпіталізовано, стан середньої тяжкості", - написав Кім у телеграм-каналі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Генштабі спростували інформацію про просування окупантів вглиб Сумської області

Штаб при Міненерго вирішив подвоїти аварійний запас трансформаторів в обленерго

Окупанти підтягнули війська до кордону в Бєлгородській області – ЦПД

В ЄС готові, що Угорщина знову не підтримає висновки саміту щодо України, і готові йти далі з іншими 26 державами-членами

В Україні офіційно запроваджується спеціальність операторів БпЛА, які виявляють вибухонебезпечні предмети - Міноборони

Оборонна підтримка, інвестиції в українське виробництво зброї - Зеленський про переговори в Фінляндії

Бундестаг схвалив "Борговий пакет", - зміни до Конституції, що дозволять збільшити витрати на оборону та допомогу Україні

Консорціум "УК "КАМпарітет" переміг у конкурсі АРМА на управителя Будинком профспілок у Києві

МЗС України про ситуацію у Газі: Закликаємо всі сторони виконувати свої зобов’язання та уникати подальшого насильства

У Резерв+ контрактники можуть обирати місце проходження ВЛК - Міноборони

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА